Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akarja elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja elmondani a párom a szüleinek, hogy össze fogunk házasodni?

Figyelt kérdés
Már 8 éve vagyunk együtt, 3. éve jegyesek, most úgy döntöttünk, hogy jövőre összeházasodunk. Én azonnal világgá kürtöltem volna, ő azt mondta, hogy először tudjuk meg a költségeket és csak azután mondjuk el nekik. Most tudjuk már a költségeket de még mindig vonakodik a nagy hír bejelentésével, mondván, nem áll készen rá, nem élte még bele magát annyira ebbe az egészbe mint én, és nem akarja, hogy a szülei lássák rajta a bizonytalanságot. Amikor megkérdeztem, hogy lemondjuk-e az esküvőt akkor meg azt mondta, hogy ne, menjen minden tovább, szervezzük. Szerintetek? Esetleg hogyan tudnák neki segíteni abba, hogy elmondjuk végre a szüleinek?
2014. jún. 18. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

"nem áll készen rá"


ennyi. meg is válaszolta, csak akkor minek kell eljegyzés, meg szervezés? jövőre előtte egy hónappal akarja lemondani majd?!

2014. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

sztem sem akar elvenni.. valószínű h csak azért kért meg 5 év után mert már illett..


ne szervezkedj. vagy legyél karakán és mond el te nekik.

te érzed h ő szeret e vagy sem..


a férjem anno megkérte a kezem pénteken. szombaton megvettük közösen a gyűrűket. vasárnap elment anyukámtól megkérni.hétfőn bementünk a városházára időpontért,ezután anyunak is szóltunk. kedden elment a szüleihez és elmondta h megkért és az esküvő ekkor meg ekkor lesz. kb 3 hónapot szervezkedtünk,mert akkor volt az első szabad időpont.


szóval aki akar az tudja csinálni így is

2014. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg eléggé úgy hangzik hogy nem akar elvenni. Aztán vagy elvesz majd, csak mert minden el van intézve, de valószínűbb, hogy amint elkezded erőltetni, hogy most már el kéne mondani, ő lefújja. Csak azt nem értem, mért nem eléggé tökös ahhoz, hogy megmondja, hogy nem akar elvenni.
2014. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Én a menyasszony vagyok 

Végül elmondta a szüleinek, nem olyan nagy lelkesedéssel fogadták a hírt, inkább mindjárt viszakoztak, hogy ők már megmondták, hogy nem tudják állni egyik gyereküknek sem a lagzit és nekik nincs pénzük és különben is, pedig direkt egy szóval sem említettük a pénzt, annál is inkább, hogy saját pénzből akarjuk csinálni és nem a szűlőkéből.

Egyébként az én kapcsolatom jó a szüleivel, aranyosak mindketten, kérdéseimmel kéréseimmel bármikor fordulhatok hozzájuk, szokott mindig zöldséget, gyümölcsöt adni, ha én sütök vagy van gyümölcsöm zöldségem akkor én viszek nekik, ha megkérem őket segítenek mindig és fordítva is így van, nagyon örültek már az eljegyzésnek is és az esküvő hírére is azt mondták, hogy itt az ideje. Most már tudom, hogy miért volt bizonytalan az elmondásban, bár a lagzival kapsolatban én sem értem és ő sem tudott rá válaszolni, hogy miért érzi ezt a bizonytalanságot amikor ő mondta, hogy költözzünk össze meg ő jegyzett el.

Amióta a párom elmondta, azóta ő is aktívabb a szervezésben, sok jó ötlete van aminek én nagyon örülök.

És azért tettem fel ide is a kérdést, mert gondoltam más is jár hasonló cipőben esetleg van tapasztalata ilyenben és tud valami használható tanácsot adni. A kommunikáció egyébként teljesen tökéletes közöttünk, már ezerszer átrágtuk ezt a témát mert én nem ragaszkodtam a lakodalomhoz meg a házassághoz, viszont amikor ő forszírozta azt gondoltam, hogy mostmár megérett a dologra, erre ilyenekkel jön, szóval ezért is voltam tanácstalan az ügyben és ezért írtam az oldalra.

2014. júl. 16. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!