Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két év múlva lesz az esküvőnk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év múlva lesz az esküvőnk. Már szervezem. Mit lehet ennyivel korábban már szervezni?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaságban mondta tegnap fentieket a menyasszony.

#vőlegény #szervezés #menyasszony. esküvő
2014. jún. 20. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Ennyire örül, hogy feleségül veszi a barátja? Két év alatt a kapcsolat is megszűnhet.
2014. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Két év? Jesszusom....
2014. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Konkretan semmit. Ket évre elore időpontot nem foglalhat, éttermet, zenészt, fotóst szinten nem. Max a fejeben tervezgetheti az egészet.
2014. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Max. egy házassági szerződés hosszas ügyvédi egyeztetéseit tudom elképzelni...
2014. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Kitalálni akármikor kitalálhatja a dolgokat.

Leghamarabb 1 évvel előtte érdemes, mert akkor lehet hovatalosan időpontot foglalni az anyakönyvi hivatalban..


Egyébként teljeskörűen 100 feletti lagzit le lehet szervezni 4 hónap alatt

De ha alaki azt a szolgáltaőt akarja akit, akkor érdemes több mint egy évvel előre gondolkodni..

A vőfélyünknek van már foglalása jövő augusztusra is..

2014. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
És azóta erre vártál, hogy rosszmájúan feltedd ezt a kérdést. Gratulálok. :(
2014. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Sok mindent elkezdhetsz szervezni. Kezd azokkal amik a legtöbb időt viszik el és nem időponthoz kötött. Például kiválaszthatod a tortakészítőt ki fogja csinálni, a zenekart kiválaszthatod. Ha eléggé korán kezded, akkor jó áron jó minőséget kapsz, mivel lesz időd bőven kiválasztani a sok kínálat közül a számodra legmegfelelőbbet. Vőfényből is rengeteg a kínálat, de az igazán jót megtalálni az idő! Sok sikert
2014. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Bakker utolsó!!!! Elolvastad egyáltalán a kérdést? NEM a kérdező esküvőjéről van szó...

És nem vőféNY, hanem vőféLY!!!! Te jó ég...

2014. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Vőfélyt és fotóst max, mert náluk előfordulhat, hogy 2 évre előre le vannak foglalva, ha nagyon felkapottak.
2014. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem fejben tervez.


Amúgy nem tudom miért vagytok ilyen lenézőek, egyáltalán nem biztos, hogy egy menyaszörny a kérdező ismerőse, lehet csak olyan tervezgető alkat.


Pl. nekünk nincs még saját házunk, de egy mappába elmentek ötleteket, amik megtetszenek a neten. Én nagyon tervezgető vagyok, ilyen a jellemem, és nekem MINDENRŐL van 3 féle terv a fejemben. Egy optimista, egy realista, és egy pesszimista.

Ezekhez a tervekhez nem ragaszkodok, de én örülök, hogy legalább van elképzelésem, hogy a jövőben milyen irányba szeretnék elindulni.


Mi baj van azzal, hogy kicsit hamarabb kezdd el körülnézni? Senkinek sem fáj, és legalább van elképzelése, hogy mit szeretne, és legalább előre tud kalkulálni, hogy a tervezett esküvőre mennyi pénzt tegyenek félre havonta, hogy milyen árak vannak.

Körbenézni nem bűn, max a szemetekben.

2014. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!