Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leánybúcsún kotont árulni jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsún kotont árulni jó fej dolog vagy inkább felháborító?

Figyelt kérdés

Ismerősöm most mesélte hogy a kocsma teraszán ült, mikor odament hozzá egy csapat lány, és a menyasszony mondta neki hogy most van a lánybúcsúja, és kotont árulnak, hogy legyen pénzük inni. Jelképes összegért lehetett venni tőlük (nem fix árat kért, hanem annyit adtál amennyit akartál).

Ez jópofa dolog szerintetek, vagy inkább szégyenletes?

Ti megcsinálnátok a lánybúcsútokon?



2014. jún. 20. 12:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%
Hát, én most megyek egy lánybúcsúra, és ott ilyen feladatok lesznek, örülök, hogy nekem annak idején nem kellett. Én cikinek fogom érezni.
2014. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%
Én értem a viccet és szeretem is, szeretek hülyéskedni, bolondozni, de valahogy nekem ezek a "játékok" olyan erőltetettek. Szerintem akinek tetszik csinálja, akinek meg nem, arra nem kell ráerőltetni, mert csak egy rossz emlék marad
2014. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a barátaim szervezték a lánybúcsúmat. Paráztam is, hogy kitalálnak valami efféle baromságot, de szerencsére nem volt semmi ilyesmi. :) Szimplán rám adtak egy "sold" feliratú pólót, meg nagyon gagyi, bazárban vásárolt fátylat tűztek a hajamba, és úgy mentünk piálni. Ez még pont belefért nekem. :)
2014. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%

Szánalmas és közönséges.


Leánybúcsún láttam ilyet:


1. pénisz-formájú szívószál - még a jelenlevő idősebb rokonhölgynek is!

2. Idegen férfiaktól elkérni az alsóneműjük címkéjét

3. a menyasszonynak láthatóan semmi kedve nem volt a különféle közönséges játékokhoz, de erőltették a barátnői, hogy igenis menjen oda férfiakhoz.



Miért kell a lánybúcsút ilyen közönséges, gusztustalan, és szánalmasnak megszervezni? Miért gondoljátok, hogy vicces és mulatságos?

2014. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó akinek nem tetszik az szóljon, mégis az ő barátnői elvileg.
2014. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%

Egy ismerősömnek a saját leánybúcsúján a csókját árulták 20 forintokért - legalábbis az volt az ötlet, hogy bemennek egy szórakozóhelyre és kikiáltják, hogy 20 forintért ad csókot. A menyasszony kiakadt (szerintem jogosan), és mondta, hogy ebben nincs benne, ezt most hagyják abba. Volt egy kis tanácstalanság a "szervezők" részéről, de végülis egy jó kis csajbuli lett a dologból. Szóval ha a menyasszonynak nem tetszik, szóljon.

Nekem egy ilyen idióta "játék" se tetszik, de ez én vagyok.

2014. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%
Általában azért van ennyi hülyeség, mert meglepetés a leánybúcsú, az ünnepelt semmit se tud arról, hogy mi lesz...
2014. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
nekem lánybúcsún édességet kellett árulnom azért, hogy cukrászdázni hívjam meg a csapat lányt. Ez is épp elég nehéz és vicces feladat, fölösleges közönségessé tenni.
2014. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
84%

Jó, de nem mindegy, hogy negatív, vagy pozitív értelemben lepődik meg a menyasszony.

Én pl. csak néztem, mikor kedves sógornőm kezembe nyomta a sok gazt, és közölte, hogy ezt el KELL adnom. Mikor mondtam, hogy én nem szeretném. Nekem az égő és kész. Másnak nem, de nem vagyunk egyformák. Ja, és akkor még ő sértődött meg.

Ez milyen már? ha valaki jól ismeri a barátnőjét, akárkijét, akinek lánybúcsút szervez,akkor elvileg tudnia kell, mi az ami tetszene, és mi nem.

2014. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
80%
Elég közönséges, de ha valakinek ez a mulatság, nekem nem fáj:) Minden hétvégén lehet látni leánybúcsús csapatokat a belvárosban, elég sok ünneplési verziót láttam már. Viszont én sosem parádéznék az utcán/ mennék oda idegenekhez stb.
2014. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!