Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet esküvőt csinálni ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esküvőt csinálni ha már házasok vagyunk csak az esküvőnk csak papíron volt, nem volt se ruha se lagzi se semmi esküvői dolog? Ilyenkor mi történik a hivatalba, ha egyáltalán lehet ott ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

A ha mondhatom így ,hogy a férjem akart ilyen jelentéktelen fa..ságot!Nem lehetett ruhám és semmi ami egy esküvőn szokott csak páran voltunk!

Én meg már bánom,hogy egyáltalán volt valami,mert így soha nem lehet többet igazi esküvőm.10 éve voltunk együtt mikor megtörtént ez a szörnyűség.Nekem ez volt életem legrosszabb napja hiába szeretem őt nagyon ezt soha nem tudom neki megbocsájtani.Tudom,hogy sokatoknak ez nyafogásnak tűnik,de az egész életem borzalmas volt ezt ő is tudja,mert sokszor volt szemtanúja annak,hogy a családom mit művel velem,hogy tesznek tönkre lelkileg és anyagilag is.Én csak egy kis boldogságot szerettem volna egy napot amire jó szívvel emlékszek vissza.De most már soha nem lehet részem semmi jóban!



2014. jan. 24. 12:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Ha a férjed nem akarja, akkor szerintem nem túl jó ötlet.

Miért nem mentek el valahova kettesben pár napra, egy hétre, ami csak a romantikáról szólna. Az egy igazán szép, örökre szóló emlék lehetne. Ráadásul pihennétek és nem a stresszről szólna, mint egy esküvőszervezés.

2014. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne lehetne? A Gáspár házaspár hányszor kelt már egybe?
2014. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
bocs, de nekem nem az jön le ebből, hogy szereted szerencsétlent...
2014. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom ilyen esküvős dolgot lehet csinálni, a hivatalba nem kell menni, max. felbéreltek egy színészt, vagy valakit, aki látszólag összead titeket, de igazából már úgy is házasok vagytok, tehát ez csak egy színjáték lesz.


Egyébként tudod a házasságkötés napján nem attól boldog az ember, mert katalógusba illő esküvőt hozott létre, hanem attól, hogy hivatalosan is összekötötte az életét azzal, akit a legjobban szeret. Erre kellene elsősorban visszaemlékezni, ha arra a napra gondolsz.


Szerintem nálad más a probléma,nem az, hogy elmaradt a hacacáré. Fogadni mernék, ha megcsináljátok az esküvőt, utána se leszel boldogabb. Ezt abból sejtem, hogy kijelentetted, hogy most már nem lesz részed semmi jóban. Gondolkozz el azon, miért érzed így, mert ennek semmi köze ahhoz, hogy volt-e esküvői buli vagy sem, ez nem befolyásolhatja a további boldogságodat.

2014. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Most már ő is sajnálja,hogy nem volt.Azt mondta ,majd csinálunk egy pót lagzit.De az már milyen se esküvői kép,se videó,semmi emlék nincs arról a napról.Mondjuk így nem is bánom!Pár hónapja voltunk egy igazi esküvőn és azóta állandóan bőgök,hogy nekem miért nem lehetett menyasszonyi ruhám.Mert ,hogy nem engedte ,hogy felvegyek,mert az minek,hogy ő érezte volna kellemetlenül magát ha én szép ruhába vagyok!
2014. jan. 24. 12:34
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Azt egyébként elárulod, hogy akkor miért nem volt "igazi" esküvőtök? A párod miért nem akart? És te miért mentél bele, ha már akkor is ennyire ellene voltál? Rossz olvasni, ahogy a házasságkötésed napjáról beszélsz :(
2014. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nekem igazából ő volt az egyetlen férfi az életemben,szeretem őt,csak mivel olyan egyszerű az életünk,hogy szerettem volna valamit ami örök emlék lesz az életünkben.Egyszerűen nem gondolunk magunkra soha,van egy kis csodánk és ő tölti be az életünket,nem igazán van időnk egymásra,kettesben.De az az igazság,hogy soha nem lep meg semmivel!Én mindig készítek neki meglepetéseket aminek ő örül is de rám soha nem gondol!
2014. jan. 24. 12:40
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
szerintem igaza van a kérdezőnek nekünk is csak 14 en leszünk de én akkor is felveszem a mennyasszonyi ruhát mert arra az 1 napra szeretnék hercegnő lenni :)
2014. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem akart.Ő ilyen egyszerű ember!Bezzeg más esküvőjére elmegy tanúnak nagy banzájba,csak éppen ő nem akarta.De a lagzi óta amin voltunk,mondja is hogy nem is volt vészes,tök jól érezte magát,bezzeg én hiába kérek valamit,nekem nem tette meg a haverjának meg szó nélkül!
2014. jan. 24. 12:44
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Lagzit csinálhattok bármikor, minden kellékkel, királylányos ruhával, zenekarral, stb. Ha csak polgári esküvőtök volt és nem ellenkezik a nézeteitekkel, akkor még templomi esküvőtök is lehet és azzal együtt már teljesen olyan lenne, mintha most házasodnátok.
2014. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!