Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Már csak egy hónap van hátra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak egy hónap van hátra az esküvőnkig de sajnos még nem találtam sehol egy normális cipőt. Szerintetek hol lenne még érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés
Olyant szeretnék aminek nem 10cm a sarka :D hanem mondjuk max 4-5cm.
2014. jún. 23. 17:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Itt nézted már? [link]

színekre szűrve ezek vannak, érdemes végig nézni, mert a tornacsukákon vannak magassarkúak is, amik nem szerepelnek az esküvői kategóriában: [link]

2014. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
11/11 nagyon szépen köszönöm, itt még nem nézelődtem :) sokat segítettél :)
2014. jún. 23. 18:26
 13/27 anonim ***** válasza:
Örülök :) Azért írd meg, hogy milyet vettél! És sok boldogságot!
2014. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Első látásra a Tamarisos nagyon tetszik :) lehet ha mellette döntök :)
2014. jún. 23. 18:31
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonló a problémám, csak nekem kicsit több mint 2 hónapom van még. De nekem a fehér sajnos nem jó, mert törtfehér a ruhám, ahhoz az nem megy. :(
2014. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A Tamaris egy nagyon jó márka! Én is most rendeltem tőlük Tamarist, a csizmáim mind Tamarisok, és már évek óta bírják!
2014. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én sem találtam volna cipöt, mert nekem sem illik a törtfehér ruhához a fehér, és 10 cm sarkút sem akartam. Így végül csináltattam egyet. Így èn választhattam meg minden kis apró részletét, a bört kívül-belül és teljes egésszében az én lábamra készült.

Én ezt az opciót nagyon merem ajánlani. Az eredmény gyönyörü, szuper kényelmes, egyedi cipö. Nem csak a nagy napra, de a továbbiakban is különleges alkalmakra.

2014. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17-es: Hol csináltattad?
2014. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Bármelyik cipőboltba elmész, gondolom, a ruhád a földig ér, így TÖKMINDEGY, milyen a cipő. Túlbonyolítod.
2014. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én a Westend aluljáróban vettem az enyémet 3000ft -ért, gyönyörűszép és kényelmes :) Annó a szalagavatómon is ugyanilyenem volt és fél év táncpróba után is kényelmes volt :)
2014. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!