Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt vmi olyan kozmetikum,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vmi olyan kozmetikum, amit kifejezetten csak az esküvőre vettetek meg? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
Pl. parfüm,szájfény,stb.
2014. jún. 23. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vichy BB krem es csipke muszempilla, ha az kozmetikumnak szamit
2014. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikum? Nem igazán.. kozmetikus csinálta a sminkemet és így nem volt rá szükség hogy megvegyem.
2014. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még csak lesz, és ha én készítem majd a sminket - meglátjuk, mennyire fér bele anyagilag -, akkor mindenképpen veszek majd egy minőségibb sminkfixálót. Azon kívül mást szándékosan nem vennék, mert mindenem megvan, arra meg direkt nem szórnék el pénzt, hogy vegyek egy vadonatúj valamit csak azért, hogy akkor használjam először és arra emlékeztessen... de ha esetleg "útközben" találok vmit, ami tetszik, és úgy gondolom, jól mutatna majd az esküvőmön, megvenném... de nem ilyen majdhogynem megfizethetetlen luxusholmikban gondolkodnék akkor sem :).
2014. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. mármint a sminkes mennyire fér bele anyagilag...
2014. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen volt. Az összes smink ami rajtam volt. Ugyanis egyik sem a sajátom volt, mindet a sminkes lány hozta.
2014. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Bocsi félre olvastam (vettetek meg -> vettetek fel)

Közben eszembe jutott, hogy volt ilyen termék, de persze azóta is használtam.

Ez pedig a rózsaszín Avril parfüm

2014. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus sminkelt, úgyhogy csak egy szájfényt vettem extra, ugyanolyat, amit ő használt. Mondta, hogy nehogymár ne merjek puszit adni a vőlegényemnek, vegyek egyet gyorsan! Úgyhogy a kész sminkemmel szabadidőruhában berohantam egy útba eső dm-be. :D
2014. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!