Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek így az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek így az esküvőre?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek esküvője lesz pár hónap múlva, de nem tudom elmenjek e.

Az a probléma, hogy érzékeny téma ez nekem, mert annak idején amikor én mentem férjhez, ő 1 hónappal az esküvő előtt lemondta hogy a tanúm lesz, mondván dolgoznia kell. Aztán 1 héttel az esküvő előtt azt mondta, hogy eljön vendégként (addigra más tanút választottam).

Végül az esküvő előtti napon lökött egy üzenetet fb-n hogy nem jön el, mert nincs pénze.

Én ezt az üzenetet már nem láttam, csak az után hogy az esküvőről hazaértünk. Szóval a ceremónia előtt szembesültem vele hogy nem jön....


Nem vártunk sem pénzt sem nászajándékot (nem is kaptunk mindenkitől) , kicsi esküvőnk volt. De nem is érdekelt ez az ajándék része a dolognak. Annak idején még mondtam is, mert rákérdezett, hogy nem kell semmi, csak a jelenléte. Azt hittem (akkor) 11 év után elég fontos vagyok neki, de ezek szerint mégsem....akkor legalábbis nagyon megbántva éreztem magam. Kifogásnak érzem az indokát.

Most már majdnem 14 éve ismerjük egymást. Az utóbbi 2,5 évben, az esküvőm óta távolodtunk el egymástól, pont azért, mert nem jött el.


Ti elmennétek ezek után az ő esküvőjére? Egyáltalán megbocsátanátok egy ilyet?


2014. júl. 5. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
büszkeségből sem mennék el. viszont lehet jó alkalom lenne a békülésre, hogy elássátok a csatabárdot. ha úgy döntesz, hogy mész, akkor viszont ne vigyél semmit ajándékba. hiszen elég a jelenlét is, mint te is szeretted volna.
2014. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Én nem mennék el.
2014. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%

Megbocsátanék, és elmennék természetesen és személyre szabott, nagyon jól eltalált ajándékot csináltatnék neki. Én megbocsátottam volna neki 3 év alatt, te meg nem, szóval nem most fogsz. :)


27n

2014. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Én nem. Szerintem nem leszek népszerű ezzel a válaszommal, de az évek során, néhány zátonyra futott "barátság" útján megtanultam, hogy ha valakinek ennyire nem vagyok fontos, akkor nekem sem kell, hogy a másik fontos legyen. Az, hogy felkéred tanúnak, elég nagy megtiszteltetés kéne, hogy legyen, bunkóság visszamondani. Pláne, hogy utána mégis jön, aztán facebookon (!) üzen, hogy bocsi, nem? Legalább hívott volna fel... Ennek nagyon olyan szaga van, hogy csak jobb programja adódott, szerintem azt nem csak 1 nappal az esküvő előtt látta, hogy nincs pénze, ráadásul nem is kértetek semmit...

Én annyit írnék neki, hogy ne haragudj, most nekem nincs pénzem, sok boldogságot. Az ilyen nem barát, nem kell vele foglalkozni, hogy megsértődik. Ha felkérted tanúnak, feltételezem szoros kapcsolatotok volt, elég nagy parasztság volt nem elmenni, ráadásul így intézni...

2014. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

Nos barátok vagytok vagy mi,az esküvőn ott van a helyetek.

Ha az Én barátom esküdne,akkor Én alkalmazkodnék az időponthoz és szabit vennék ki vagy lecsúsztatnám vagy akár fizetetlen szabira is elmennék,hisz a barátom fontos napjáról van szó.Max akkor nem mennék ha valakit épp akkor kell kórházba vinni vagy épp előre befizetett utam van valami nagyon drága és egyszeri alkalmas.

Nem értem miért nem beszélted meg ezt barátnőddel,hiszen vele kell éppen őszintének lenni és nem takargatni a nem tetszésedet.

2014. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
uccsó pillanatban belököd hogy bocs mégsem, dolgoznom kell
2014. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
El.
2014. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ugy tunik, hogy mar a tanusagot is azert mondta le, mert nem volt penze - a tanunak viszont negyobb erteket illik ajandekoznia. Megprobalkozott a sima vendeg-egyszeru ajandek dologgal, aztan rajtott, hogy arra sincs penze.

En nem haragudnek ra.

2014. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem övön alulinak tűnik,és azt én nem heverem ki 2.5 év múlva,úgyhogy NEM!
2014. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Akkor miert nem fejezed be ezt a baratsagot? Igy, hogy pukkadsz, semmi ertelme nincs
2014. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!