Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek így az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek így az esküvőre?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek esküvője lesz pár hónap múlva, de nem tudom elmenjek e.

Az a probléma, hogy érzékeny téma ez nekem, mert annak idején amikor én mentem férjhez, ő 1 hónappal az esküvő előtt lemondta hogy a tanúm lesz, mondván dolgoznia kell. Aztán 1 héttel az esküvő előtt azt mondta, hogy eljön vendégként (addigra más tanút választottam).

Végül az esküvő előtti napon lökött egy üzenetet fb-n hogy nem jön el, mert nincs pénze.

Én ezt az üzenetet már nem láttam, csak az után hogy az esküvőről hazaértünk. Szóval a ceremónia előtt szembesültem vele hogy nem jön....


Nem vártunk sem pénzt sem nászajándékot (nem is kaptunk mindenkitől) , kicsi esküvőnk volt. De nem is érdekelt ez az ajándék része a dolognak. Annak idején még mondtam is, mert rákérdezett, hogy nem kell semmi, csak a jelenléte. Azt hittem (akkor) 11 év után elég fontos vagyok neki, de ezek szerint mégsem....akkor legalábbis nagyon megbántva éreztem magam. Kifogásnak érzem az indokát.

Most már majdnem 14 éve ismerjük egymást. Az utóbbi 2,5 évben, az esküvőm óta távolodtunk el egymástól, pont azért, mert nem jött el.


Ti elmennétek ezek után az ő esküvőjére? Egyáltalán megbocsátanátok egy ilyet?


2014. júl. 5. 19:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
5%
Elmennék, szerintem ezen kattogni miközben azóta is valamennyire beszéltek kicsinyes már.
2014. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%

Megmondom őszintén, én sem mentem volna egy barátom esküvőjére, ha nem tudok semmi nászajándékot vinni, még akkor sem, ha nem várják el ezt. Egyszerűen nem lett volna hozzá pofám, de már jó előre elnézést kértem volna és szólok, hogy nem tudom megoldani sajnos, hogy ott legyek.

Gondolom, a barátnőd is azért nem ment el. Csak azért szólhatott volna hamarabb is, ez a része esett volna rosszul, hogy csak az utolsó pillanatban jött az üzenet.

Azért ilyesmi miatt örök haragot nem tartanék, de az esküvőjére lehet, hogy nem mennék el.

2014. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
Ha nincs pénzem, akkor elmegyek az esküvőre de a lagziba nem. A te helyzetedben ugyanezt tenném.
2014. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.
2014. júl. 5. 21:43
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha a barátnőd helyébe képzelem magam, úgy gondolom, ő is agyalhatott azon,h merjen-e hívni, vagy sem. Sztem ez egy gesztus a részéről, főleg,h írod,h már eltávolodtatok egymástól. Tehát én ezt egyfajta "közeledésnek" venném. Ezért elmennék, az ajándékot nem vinném túlzásba.

Egyébként amikor a Te esküvőd volt, neki volt párja? Ez azért jutott eszembe, mert a mi esküvőnkre azért nem jött el az egyik jó b.nőm, mert szingli volt már évek óta. Ő őszintén megmondta,h nagyon rosszul érezné magát - mást nem ismert, és rajta kívül minden fiatal párban volt. Nem lehet,h a te b.nődnél is lehetett ilyesmi a dologban?

2014. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem mennék el.

Eleve engem a közeledés sem érdekelne, mert nem utólag kell közeledni. Az indokokból nekem az tűnik, hogy azért mondta le, mert talált magának "jobb" programot. Megérdemelné, hogy azt mondod, hogy elmész, majd az esküvő előtti napon megírod neki, h "bocs dolgoznom kell". Az ilyen nem barát, akinek csak akkor jó az ember, ha nincs jobb dolga.

2014. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
Én mennék, de ajándékot nem vinnék. Nem vagyok haragtartó típus. Valószínűleg ő is helyre akarja ezt tenni, és nagy nehezen összeszedte ehhez a bátorságát. Tényleg nem volt szép, amit csinált anno. De talán le tudtok ülni megbeszélni ezt még most nemsokára. Ami megtörtént, azon nem lehet változtatni, de azon, hogy mi lesz, azon igen. Fölösleges haragudni hosszú távon bárkire is, nekem ez az tapasztalatom.
2014. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ha azóta úgyis eltávolodtatok egymástól,, akkor már mindegy, megvagytok egymás nélkül, ne mennék el.
2014. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt párja akkor amikor a mi esküvőnk volt, és azóta sincs. Későn is kezdett el ismerkedni, randizni, mert elég hm.... érdekes szülei vannak... pl pár hete költözött el 28! évesen otthonról, és ezért kitagadták!!!!!!!!!Konkrétan a szülei nem tudják hová költözött, mert nem merte megmondani.



Egyébként ez nem pukkancskodás...valaki valami hasonlót írt. Egyszerűen csak fájt ez a dolog. Még most is. De érzem hogy szeretne közelebb kerülni hozzám, és ő az egyetlen, aki próbálkozik, a másik 2 lány akit meghívtam abszolút nem. Az egyikkel egyáltalán nem is tartom már a kapcsolatot.


Szóval átgondolom az egészet. Valószínűleg a barátságot felújítom vele ha továbbra is szeretné, de az esküvőt átgondolom....nem szívesen mennék el...csak hogy érezze...

2014. júl. 6. 16:04
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor én vmit félreértettem. Nem az ő esküvője lesz most, és az a kérdés,h oda elmenj-e? Ha neki azóta sincs párja... Nem értem, elvesztettem a fonalat.
2014. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!