Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért néznek hülyének amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek hülyének amiért az esküvői fotozást nem az esküvő napján hanem pár nappal elötte szeretném tartani?

Figyelt kérdés

Így is húzós lesz a nap,ezért párommal arra gondoltunk hogy a fotozást,amin ketten vagyok a beálitott képeket elöbb csináltassuk meg.


Mindenki akinek eddig mondtuk azt mondja h hülyék vagyunk,azt nem akkor szokták,stb... Meg nyuúlkálnaka pénztárcánkban hogy de akkor duplán fizetsz a kozmetikusnak,fodrásznak stb...


Ez tényleg ennyire nem elfogadott? Nem hinném hogy mi lennénk az elsők akik igy csinálják,vagy igen?


2014. júl. 6. 04:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%
Az esküvő utáni napokban szokott dolog, de előtte még nem hallottam, de jó ötletnek tartom. De nincsen benne semmi kivetnivaló. Én helyeslem a döntésed.
2014. júl. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
41%
mert tényleg hülyeség. Mi a franc terveid vannak, hogy a fotó nem fér bele?
2014. júl. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is hülyeség. Felöltözöl a menyasszonyi ruhába, stb., majd néhány na múlva újra!- A szertartás után szokás a képeket csináltatni. Addig a vendégek mennek a vacsora helyére, esetleg átöltözni. Ott valami pogácsával stb. kinálják meg őket a vacsi előtt.

Az esküvő előtti napok is elég húzósak lesznek.

2014. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk is napokkal elötte lesz.
2014. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%
A mindenkinek"igaza van.Micsoda hülyeség ez már.Nagy unalmadban már nem tudod mit találj ki:)
2014. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem hülyeség, főleg ha Nektek így kényelmesebb. Én nem szeretem azt, amikor az ifjú pár eltűnik pár órára, a vendégeket meg a vőfély szórakoztatja. Sokkal jobb, amikor a szertartás előtt van a fotózás. Nekünk aznap volt, közvetlenül a szertartás előtt, de nekünk este 7kor kezdődött a ceremónia, bőven belefért az időbe. Nyugodtan lehet napokkal korábban is, úgy is a legtöbb menyasszony csináltat próbafrizurát és -sminket.

Van ahol ez teljesen általános. Pl Görögországban amikor esküvői fotózást láttunk, mondta az idegenvezető,h ott mindig pár nappal az esküvő előtt ejtik ezt meg.

Engem tényleg nem érdekelne mit mondanak mások. Majd ők másképp csinálják a sajátjukon.

2014. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
13%
miért kellene eltűnni? A szertartások elé kell szervezni és kész.
2014. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
15%

Eleve nagyon "műanyagok" szoktak lenni a beállított képek, hát még akkor ha külön fotózás van megrendezve és nem az eseményen történik az eseményről készült fotó...


De nyilván mindenki azt csinál, amit akar. Ha neked és a párodnak így jó, és a fotós vállal, akkor hajrá, a ti ügyetek, nem kell foglalkozni azzal, hogy ki mit mond.


Egyébként az emlékeid lesznek mások, ha majd ránézel a képekre. Nem az fog eszedbe jutni, hogy amikor az esküvő napján innen oda mentünk vagy ezzel azzal beszélgettünk, utána készült ez a fotó, meg amakkor amaz a fotó, és jajj de jó is volt... Hanem hogy magatokról valami művészi fotó, de igazából nem is az esküvőkor készült.

Hát végülis ha a "kötelező pontok" kipipálása a célod, akkor rendben lesz. De elképzelhető, hogy sok év múlva majd jössz itt a házasság/válás kategóriába kétségbeesetten kérdezni...

2014. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 atika7 válasza:
3%
mert hulye vagy?
2014. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
7%
Hat nem tudom mi lesz annyira "húzós". Nálunk siman belefér minden, pedig -kapaszkodj meg! - kerti party lesz, ahova en meg a család egyutt készítjük az ételeket. Megis belefér a sütés főzés esküvő melle a fotózás.
2014. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!