Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért néznek hülyének amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek hülyének amiért az esküvői fotozást nem az esküvő napján hanem pár nappal elötte szeretném tartani?

Figyelt kérdés

Így is húzós lesz a nap,ezért párommal arra gondoltunk hogy a fotozást,amin ketten vagyok a beálitott képeket elöbb csináltassuk meg.


Mindenki akinek eddig mondtuk azt mondja h hülyék vagyunk,azt nem akkor szokták,stb... Meg nyuúlkálnaka pénztárcánkban hogy de akkor duplán fizetsz a kozmetikusnak,fodrásznak stb...


Ez tényleg ennyire nem elfogadott? Nem hinném hogy mi lennénk az elsők akik igy csinálják,vagy igen?


2014. júl. 6. 04:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy az elsők vagytok, ugyan már. Ma már sokan csinálják így. Ne pocsékolj energiát a rosszindulatú megjegyzésekre!
2014. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk is javasolta a fotós, de elképzelni nem tudtam volna...

Anyagilag sem kevés, de ha belegondolok, akkor 25-ből meg lett volna az is..

De az nem ugyanaz..

Par nappal előtte voltunk mi is, de nem esküvői ruhában, fotózni a kéwőbbi helyszíneken...

Nagyon nem ugyanaz..

A napján, mi előtte fotőzkodtunk, de már ott látszott rajtunk az az izgalom, az a hangulat, ami az esküvő napján jellemző,ezt máskor kivitelezni lehetetlen.


Nem szólok le senkit, aki más napon fotózkodik, mert az ő dolguk, de ez pont arről szólna, hogy esküvői fotőzás, hogy készüljön kép arról, hogy néztünk ki a "nagy napon", tehát, hogy az esküvőt és előtte őket megörökítsék.

Ha más napon törtenik, akkor erről szó nincs.


Ez az én véleményem


Ha visszagondolok az esküvőnkre, pnt a fotózás volt egyébként az, amikor egymásrahangolódtunk


4-en voltunk, a barátnőm, a fotós, és mi ketten.

Ekkor szoritottuk egymás kezét, beszéltük az utolső simításokat, nyugtattuk egymást az izgalmakban, vagyis inkábba ferjem engem.

Nagyon meghitt és jó volt.. Ha ez a pár őra nincs, akor tuti sík idegként mentem volna a hazasságkötő tembe.

Pedig magától a szertartástól nem "féltem" csak a lagzi miatt, mert nem kicsi volt, és sokat foglallkoztunk a szervezésével.

2014. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
12%
Hülyeség! Esküvőd az az esküvőd napján van. Ha előtte beöltözöl, azok nem esküvői képek lesznek, csak jelmezbál :) Bohóckodás.
2014. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Mi úgy gondoltunk h a beállitott külsös helyszineken készitett képet,párnappal elöbb megcsináltatjuk.


A fotós csomagjában benne van x db beállitott külsös helyszinen történő fotozás,és még a polgári valamint a kagziba is csinál képeket.


Nekünk igy kényelmesebb lesz,de már kezd idegesiteni h szinte mindenki hülyének néz emiatt

2014. júl. 6. 09:33
 15/30 anonim ***** válasza:
64%

Ajánlom a fanyalgók figyelmébe az alábbi bejegyzést:

[link]


"Sokszor találkozunk a pár részéről azzal a kéréssel, hogy a kreatív fotózást délben tartsuk, mert a násznépet később már nem lehet ott hagyni. Pedig ott lehet, csak gondoskodni kell arról, hogy ne unatkozzanak abban az egy-két órában amikor a fotográfus és a pár jobb esetben életük legjobb képeit készítik. Azért fontos, hogy az esküvői portrék a naplementéhez közeli időpontban készüljenek mert ilyenkor a nap fénye a légköri viszonyok miatt jóval melegebb színhatású és mivel alacsonyan jár nem is rajzol hatalmas árnyékokat az arcokra, jobb és könnyebb vele dolgozni, szebb lesz a végeredmény. Ez a Ti napotok, az esküvő nem a násznép szórakoztatásáért van. A násznép “feladata”, hogy veletek örüljön. Fogadhattok vőfélyt/ceremóniamestert, aki játékokkal szórakoztatja a násznépet amíg távol vagytok, de ha ez nem lehetséges illetve nem szeretnétek, egy a jegyes fotókból, vagy gyermekkori fotóitokból készült slideshow levetítése is jó lehet arra, hogy lefoglalja a násznépet, amíg a fotózás tart.


Szinte minden esküvő kapcsán felmerül, hogy érdemes-e külön napot szánni a fotózásra. Erre a válasz mindenképpen igen, hiszen minél több időt szántok rá, annál több helyszínt tudtok majd bejárni és annál változatosabb képanyag készíthető. Ha pedig a nagy napon nem tudjátok megoldani az előző bekezdésben leírt körülmények biztosítását, saját magatoknak kedveztek azzal, ha egy-két nappal korábban elkészítitek a kreatív portrékat."

2014. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%
Csináld úgy, ahogy akarod... vagyis ahogy akarjátok! Nekünk aznap volt a a fotózás, 11-től 2-ig 1300 kép készült, 3 helyszínen. Előtte elég idő volt elkészülni, utána tudtunk még pihizni is egy kicsit, fél négyre mentünk az állófogadásra. Unokatesómék sokáig akartak aludni az esküvőjük reggelén, a ceremónia után meg nem akartak sok időre lelépni, mivel másik városban terveztek fotózkodni, így egy nappal korábban csinálták. Ti tudjátok mit hogyan szeretnétek, de tényleg megoldható aznap, ha nincs semmi nagyon extrém tervetek.
2014. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező! Nekünk két nappal előtte volt a kreatív fotózás. 3 héttel az esküvő előtt pedig jegyes fotózás, nem azért mert flancolni akartunk,hanem mert benne a csomagban, amit választottunk. Nem fizettünk százezreket a fotósnak, ez volt az alap csomag. Én nem bántam meg, hogy így volt. Egyébként az utóbbi időben több pár is csinálta így itt felénk.
2014. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem sincs vele baj.

Nekünk mondjuk az nap délelőtt volt és már nagyon untuk a végére. Hazamentünk én akkor levettem a ruhát majd pihentünk kicsit már amennyire a frizura és a smink engedte, utána a férjem segített újra fel öltözni(először anyukám és a sógornőm).

Úgy csináld ahogy neked tetszik. A rokonoknak meg nem kell mondani, mi közük hozzá? Egyébként a pénztárca turkálás utálom a legjobban.

2014. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Úgy csináljátok, ahogy akarjátok, de mi aznap tartottuk meg a fotózást. Más volt a hangulata, ahogy visszagondolunk a napra, jó érzés a fotózásra is visszaemlékezni. Másrészt meg kétszer nem csináltattam volna meg a hajam, sminkem, és a ruhámat sem szívesen mostam volna ki kutyafuttában (vettem, nem béreltem a ruhát). Mi az esküvő napján csináltattuk a fotókat, 9-től délután 2-ig. Minden percét élveztük. Felénél csatlakoztak a koszorúslányok és a tanúk is, fergeteges fotók készültek, szuper program volt, rengeteget nevettünk. A koszorúslányaimat meg végképp nem szivattam volna azzal, hogy kétszer menjenek fodrászhoz, sminkeshez. Emellett örültem, hogy a nászútra tudtam szabit kivenni és az eksüvő előtti péntekre, így az időnkbe sem fért volna bele. Nekem így volt kerek a nap.
2014. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk pár nappal utána lesz. A fotós is azt mondta, hogy a naplementés képek a legjobbak és nem kell nézni, hogy mikor megyünk már a vendégekhez. Voltunk olyanon, ahol órákat vártuk a párt, hogy végezzenek a fotózással. Senki nem örült neki.
2014. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!