Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akarok elmenni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok elmenni az exem esküvőjére. Miért ekkora baj ez?

Figyelt kérdés

Öt évig voltunk együtt, ebből majdnem két évig folyamatosan megcsalt egy másik lánnyal. Most ezt a lányt készül elvenni. A sors úgy hozta, hogy jelenleg a menyasszonnyal dolgozom egy munkahelyen. Sikerült teljesen túl tennem magam rajtuk, ezért most már nem esik nehezemre beszélgetnem vele és a viszonyunk is elég stabil lett mióta együtt dolgozunk. Ettől független úgy érzem semmi keresni valóm az esküvőjükön, hisz soha senki nem okozott még annyi fájdalmat nekem, mint ők ketten. Eleinte a szüleim nem hagytak békén, hogy el kell mennem, ha nem akarom, hogy mindenki azt gondolja nekem még mindig fontos az exem. Most az elmúlt napokban a jelenlegi barátommal is többször összakaptunk, mert azt hiszi, hogy nekem rosszul esik még mindig ez az egész dolog, és nem akarom végig nézni, ahogy összekötik az életüket. Ez butaság, egy kicsit sem bánt a házasságuk. Ma már a munkahelyemen is ezt a témát boncolgatták. Nem értem miért meglepő ez? Szerintem mások se szivesen mennének el, és az is érthető, hogy nem esett jól a meghívó sem túlzottan.

Illetve az lenne még a kérdésem, hogy mivel nem azért nem fogok menni, mert nem érek rá, ilyenkor is szokás ajándékot küldeni a párnak?


2014. jún. 16. 16:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék el a helyedben, és nem azért mert fontos az ex. De akit érdekel pontosan ezt mondanám, amit ide leírtál: rég túl vagyok rajtatok, de sosem felejtem el azt, hogy ott akkor mennyire megbántottatok, mekkora volt a csalódásom.
2014. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha a helyedben lennék, én is ugyanígy vélekednék. Lehet, hogy kijöttél a csajszival, de ez még nem ad okot arra rá, hogy az EX pasid esküvőjére (aki igenis vérig sértett téged) elmenjél. Légy őszinte, szerintem megérthető ez a helyzet.

Azonban ha a gesztust nézed akkor egy apró ajándékkal megtiszteled őket aztán éljenek boldogan...

Hajrá!

2014. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem hívnám meg az ex-et az esküvőmre.
2014. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,én is ezt akartam írni. Miért hívnak meg? Szerintem ehhez pofa kell.
2014. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Fogalmam sincs ilyen helyzetben milyen ajándék lenne a megfelelő. Nagyon kellemetlen helyzetbe hoztak ezzel a meghívással.

2014. jún. 16. 17:04
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
pofám leszakad, hogy meghívtak és még te vagy a bunkó amiért nem mész... én sem mennék, nem azért mert az ex érdekelne még.
2014. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Miiii???Felszarvaznak és te még ajándékot is akarsz nekik venni?Milyen beteg elme aki ilyent kitalál menj lagziba.Biztos nem mennék,szocskát kapnának tőlem.ló fa..szocs-kát ajándékba
2014. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
az facca..jó vastag bőr van a képükön. szerintem csak azért kaptál meghívót,hogy a csaj megmutassa ő nyert..normális ember ilyet nem csinál akármelyik szemszögből nézem..én nem mennék el az ex esküvőjére (nem is értem h gondolták...) a másik melyik nő akarja látni a saját esküvőjén élete szerelmének a volt nőjét?? ajándék?? meg a nagy lóf.szt
2014. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas respekt neked, hogy egyáltalán törekedtél normális viszont kialakítani a lánnyal. Már csak emiatt hálásak lehetnek neked.

De hogy van bőr a képükön elvárni, hogy elmenj az esküvőre, na ez már sok. A megbocsátás egy dolog, szerintem részedről az valóban megtörtént, de miért kínoznád magad egy egész estén keresztül? Hiába tetted túl magad rajtuk, végighallgatni a hűségesküjüket, miközben két évig hazudtak neked..."Vicc", nagyon-nagyon szörnyű vicc.

A szüleidbe sem szorult sok együttérzés :(

2014. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Ja, és a barátod is szégyellhetné magát, de komolyan. Kisstílűen féltékenykedni tud, együtt érezni a barátnőjével már annál kevésbé.
2014. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!