Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki második/harmadik hazasságá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki második/harmadik hazasságában el mit csinal másként az uj hazasságában?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy aki mar egyszer elvalt az a kovetkezo hazassgaban elkoveti ugyanazokat a hibakat?

Tanultal az elozo hazassgodbol?

Mi mindketten voltunk mar hazasok es sajnos neha eszreveszem hogy ugyanugy viselkedek a ferjemmel mint az exemmel.

Ilyenkor megijedek es korrigalom a viselkedesem.



2014. júl. 12. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kötök házassági szerződést pl.
2014. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy pasast, négyszer nősült, négyszer vált el. Hát gondolom ő nem igen csinált semmit sem másként. :D
2014. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Partnerként viselkedik, így én is. Nem én akarom megmondani, mi hogy legyen, együtt döntünk, adok a véleményére. Kerülöm a veszekedést, azonnal meg akarom beszélni, ha gond van.
2014. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én minden kapcsolatomban más vagyok (ok, nem házasság) de én úgy vetem észre mindenki mást ho ki belőlem.


egyik volt barátom mellett én voltam a naív, minden tökéletesnek tűnt, erre megcsalt.

másodiknál teljesen egy húron pendültünk, együtt sírtunk, nevettünk, tehát nem voltam naív, hanem igazi társ.

harmadiknál ő eléggé gyenge jellem volt így valahgy folyamatosan vezető pozícióban voltam, utáltam magam, de mellette egyszerűen mindig ez jött ki belőlem.

utolsónál, meg ő uralt le engem, hierarchia volt, én mindent megtettem, hogy működjön, neki még több elvárása lett meg nem szűnően.


és szerintem más is így van,más ember mellett mások vagyunk.

2014. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Az előzőt sem én rontottam el. A jelenlegit is igazolja, mert ez tökéletesen működik.
2014. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"neha eszreveszem hogy ugyanugy viselkedek a ferjemmel mint az exemmel."

4-es vagyok. az én elvem szerint akkor valszínű ugyanazt a típust fogtad ki megint.

2014. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Az exemmel nem voltunk házasok, csak sokáig élettársak. Ennek ellenére rengeteget tanultam az akkori hibáimból.

Akkor azt hittem, hogy attól fog szeretni és kitartani mellettem, ha mindenre rábólintok, amit akar, megcsinálok minden munkát helyette (sem a napi házimunkában nem kellett segítenie, sem a tipikus férfimunkákban, például egyedül festettem ki a lakást), akkor majd jó lesz, én leszek számára a nagybetűs Nő, élete párja. Hát nem így lett, megunt, megcsalt.

Most különösen odafigyelek az önállóságomra, függetlenségemre. Míg régen simán lemondtam bármilyen programom, ha az exem kitalálta, hogy menjünk el valahova, ma azt mondom, menjünk máskor vagy menjen nélkülem. Régebben a teljes fizetésem beleraktam a közösbe és semmit nem vettem ki belőle, ha egy bugyit vettem kétszáz forintért, már lelkiismeret-furdalásom volt - ma minden hónapban áldozok magamra is, és ügyelek rá, hogy vonzó legyen a külsőm is.

És persze már nem csinálom meg a teljes házimunkát, hanem elvárom, hogy felesben menjen. Ez alatt nem besegítést értek, amikor a férfinek tételesen el kell mondania, hogy hol van a mosópor és milyen programon kell mosni, hogy képes legyen elindítani a gépet, hanem ő is pont ugyanannyira tud és csinál mindent, mint én.

Röviden: nem válok háztartási biorobottá. Néha sajnos átesem a ló másik oldalára, de szerencsére a párom megértő és ilyenkor csak szól, hogy ez most talán kicsit sok :)

2014. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az elozo(elhunyt) ferjem engedekeny volt es hagyott engem donteni nem szolt bele semmibe.

A mostani ferjem eszmeletlen ferfias regivagasu dominans ferfi.

Az o szava az utolso es bizony rendre utasit mindenkit itthon.

Megis neha ugy erzem ugyanugy reagalok ra mint a volt.

ferjemre

Egyszer felebredtem es azt hittem hogy a volt ferjem fekszik mellettem es a neven szolitottam.

Ebbol oriasi balhe lett kozottunk.

2014. júl. 13. 20:48
 9/15 anonim ***** válasza:
A megszokás nagy úr. Egy 4 éves kapcsolatom után következő páromat (aki ma már a férjem), volt, hogy én is az ex nevén szólítottam. De nem azért, mert azt akartam, hogy ő legyen az (nagyon csúnyán mentünk szét), hanem az jött a számra. Valamelyik nap meg anyámnak azt mondtam, hogy "de szívem"... :D Jót röhögtünk rajta, ez előfordul. Persze tudni kell kezelni.
2014. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1-hez: házassági szerződés!!!
2014. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!