Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki második/harmadik hazasságá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki második/harmadik hazasságában el mit csinal másként az uj hazasságában?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy aki mar egyszer elvalt az a kovetkezo hazassgaban elkoveti ugyanazokat a hibakat?

Tanultal az elozo hazassgodbol?

Mi mindketten voltunk mar hazasok es sajnos neha eszreveszem hogy ugyanugy viselkedek a ferjemmel mint az exemmel.

Ilyenkor megijedek es korrigalom a viselkedesem.



2014. júl. 12. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minden ember valamilyen szinten tanul a saját hibájából és próbálja azokat a jövőben nem elkövetni újra. Néha sikerül, néha nem. Mind folyamatosan tanulunk, tapasztalunk. Szerintem jól teszed ha azonnal korrigálod magad, ha észreveszed megint hibát követsz el, mert így formálod saját magad. Tudatosan odafigyelve, megdolgozva egy kapcsolatért sokkal nagyobb sikert lehet elérni benne, mintha ha csak úgy vagyunk benne. A múltbeli hibáid pedig téged segítenek a mostani kapcsolatban, hiszen előtted a "rossz példa", ami nem követendő.
2014. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az jó, ha tudod miben hibáztál és észre is veszed, valamint korrigálod. Én is tisztában vagyok azzal, miben hibáztam az első házasságomban (hiszen valójában egy kapcsolat megromlásához két ember kell, mindketten valahol hibásak, ki kevésbé, ki nagyobb részben) és igyekszem nem elkövetni a másodikban. De ugyanakkor azt is látom, hogy a második férjem sokkal családcentrikusabb, sokkal kapcsolatcentrikusabb és sokkal jobban kimutatja az érzelmeit, mint az első, ezért nekem is sokkal könnyebb dolgom van a házasságban.
2014. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
házassági szerződés, ha van mire szerződni. szerintem tolerancia a legfontosabb, tisztelet, és odafigyelés egymásra, és persze őszinteség. fontos hogy fel tudj nézni a férjedre.
2014. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En ugyanugy csinalok mindent, csak ezuttal olyat valasztottam aki viszontszeret :)
2014. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindent maskeppen csinalok mint az elsoben;-)))

Ja es nem utolso sorban ezt a ferjemet szeretem az elsot meg nem szerettem. eleg nagy kulonbseg.

2016. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!