Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Annyira csodálatos Kaszai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira csodálatos Kaszai Lili esküvői szettje. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

[link]


Rögtön beleszerettem ebbe a szettbe. Nektek mi a véleményetek? Tudtok linkelni olyan fotót, amelyen ugyanilyen "fátyol van", csak kiengedett hajjal? :)



2014. júl. 14. 12:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%
Szép csicsás!
2014. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt utálom a csipkét, de ettől most eltekintek. A ruha látszik, hogy jó minőségű, kellemes viselet, de az ő alakjához egyáltalán nem előnyös. Semmi gond nem lenne az alakjával, ha előnyös ruhát venne fel, de így pont azt hangsúlyozza, amit nem kéne és arról tereli a figyelmet, amiről nem kéne. A díszei magukban szépek, de ehhez a ruhához sokkal visszafogottabb, egyszerűbb kiegészítők illenének, nekem így túl sok. Mondjuk, ha egy egyszerű fehér ruhája lett volna, azt nagyon feldobta volna.

A párjáról pedig ne is beszéljünk, olyan fancsali képet vág, hogy rossz kedvem lesz tőle. A gyűrűs képtől elsírja magát az ember. A felső része tetszik a viseletének, de hozzá illő nadrágot kellett volna húznia, mert ez így elég furcsa.

2014. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
vett volna fel egy egyszerű "fúj" ruhát, ami már 300 emberen végigment és annyira egyzserű, hogy nem illik a stílusához? szerintem káprázatos még most is.
2014. júl. 14. 12:52
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem...

Vett volna fel olyat, ami a testalkatához illik...


Ha elolvasod a valaszokat, a80% nem a ruhát kritizálja, hanem a valasztott szabás előnyösségét vonja kétségbe.

1.

2014. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
69%

Te a húga vagy, vagy miért véded így? Sosem hallottam ennek a nőnek a nevét egyébként, valami sztárnak kéne őt tekinteni, hogy jaj de stílusos?


nem felesleges van rajta, hanem kövér. Alacsony és mellé még kövér is. Ami nekem persze mindegy (a szívének nem), de a csipkeruha elképesztően előnytelen rajta. Egy magas, vékony nőn mutatna ez nagyon jól!

2014. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sem áll neki különösebben jól, ráadásul szerintem szép a ruha, de nem igazán menyasszonyi..
2014. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%

A ruha szép, egyszerű, elegáns, de nem káprázatos rajta.

Egybebaba tőle. Lehet, hogy valakin ez a ruha a "wow" hatást eléri, de itt most a max "sok boldogságot" hangulatot hozza ki belőlem.

A csipkeruha az esése miatt a nagyon vékony hölgyeken áll mesésen, akin már van 1-2 plusz, azt kiemeli, és bárhogy is finomkodunk, előnytelen.

2014. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%
nekem nagyon nem jön be semmilyen eleme
2014. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem egy kis túlsúllyal is nézhet ki testhezálló csipkeruha nagyon jól, de pláne ezzel a hason kötött szatén övvel, szerintem nagyon nincs ez átgondolva.
2014. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%
azért kövérnek kicsit erös nevezni :-D de a ruha nem elönyös neki..
2014. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!