Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ma már nem ciki terhesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már nem ciki terhesen megesküdni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm babát vár, már menyasszony egy ideje, de most hogy jön a baba, gyorsan össze szeretnének házasodni. Nem lesz nagy felhajtás, polgári és egyházi is lesz, aztán egy kis vacsora az anyósánál. A ruhája az nagy "habos-babos" lesz ahogy ő fogalmazott. Tudom hogy régen ezért a pokol tüzén égtek az emberek, de ma már elfogadott pocakosan oltár elé állni?
2014. júl. 17. 15:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az tiszta ciki,hogy CSAK azért GYORSAN házasodni mert jön a baba.
2014. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Én is menyasszony voltam,amikor teherbe estem.De nem házasodtunk össze amiatt,mert jön a baba.

Lesz esküvőnk jővő nyáron,úgy ahogy elterveztük. :)

2014. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Én soha nem értettem azokat, akik várandósan házasodtak vagy a gyerekük megszületése után. Mert ha előtte nem érezték magukban az elhatározást, hogy összeházasodjanak, akkor utána már minek? Tehát mi változott? Attól, mert lesz vagy lett egy gyerekük? Szerintem attól még nem változik ilyen téren a kapcsolatukban semmi.

Tehát aki nem gondolta korábban fontosnak, akkor utána miért?

Én nem tartom cikinek, csak nem értem, hogy miért nem házasodtak össze előbb, utána meg vállaltak gyereket? Vagy ha gyereket vállaltak, akkor utána miért fontos összeházasodni? Pláne ott, ahol a gyerek már meg is született?

2014. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

nem ciki, csak nemigen illik mutogatni a pocakot aznap

szolid ruhában lenni

2014. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy ciki ciki ,már nem azt a világot éljük .Elfogadott a vadházasság (élettársi kapcsolat is ) ,régen elítélték és zabigyereknek titulálták a együttélésből született gyereket is . Szerencsére változik a világ !
2014. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nekem az is fura az egészben hogy amúgy a lány nem vallásos, nincs is megkeresztelve, de a család miatt elmennek a paphoz is. Egyébként a vőlegény szerette volna inkább az esküvőt mert nem érzi úgy hogy teljes jogú apa lesz, ha csak aláírja az apasági nyilatkozatot. Mert az mégis más, ha már férj. Szerintem csak bonyolotítják az egészet.
2014. júl. 17. 15:29
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Görögöknél ez a szokás.

Szeretik, ha látszik a menyasszonyon, hogy termékeny.

2014. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Változott a világ, ez már nem ciki. Nagyon szép kismama menyasszonyi ruhák is léteznek. Barátnőm fiáék nemrég házasodtak, de már volt egy 1 éves kislányuk. Ő is részt vett az esküvőn. Templomi ceremónia is volt, a menyasszony habos-babosban, mirtuszban, fátyolban. Most volt pénz esküvőre, lakodalomra. Ma már nem szólja meg őket senki.
2014. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

"Egyébként a vőlegény szerette volna inkább az esküvőt mert nem érzi úgy hogy teljes jogú apa lesz, ha csak aláírja az apasági nyilatkozatot. "

Na, pont ezt a hozzáállást nem értem.

Ha elég komolynak érzi valaki a kapcsolatát, akkor miért nem házasodnak össze, ha neki annyira fontos, hogy házasságba szülessen a gyerek akkor, amikor még nincs gyerek? Hisz az egyik következik a másikból. Vagyis ha gyerekpárti vagyok és találkozom egy olyan emberrel, akivel egy életre tervezek, akkor összeházasodok vele, aztán ha jöhet a baba, akkor jön. És az házasságba fog megszületni. Tehát mi értelme ezért kapkodni?

Vagy az ilyennek csak az a fontos, hogy neve legyen a gyereknek képletesen szólva, tehát akkor érzi teljes értékű apának magát, ha elveszi a gyerekének az anyját? Miért nem tette meg korábban? Akkor is jöhet a gyerek, ha előtte elveszi azt a nőt, akit szeret és nem csak azért, hogy "neve legyen a gyereknek".

Vagyis ő miért nem gondolkozik abban, hogy úgy lenne mondjuk teljes értékű férj is, ha nem a gyerekért vált volna azzá, hanem mert férj szeretett volna lenni, valakivel hivatalosan összekötni az életet, nem?

2014. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Ma mar sokan az eljegyzes utan elkezdenek probalkozni a babaval, vagy kevesbe figyelni a vedekezesre, mert ugy vannak vele, hogy nem gond, ha becsuszik. A baratnödet meg megertem, hogy gyorsabban akarja az esküvöt, meg ha fura is, hiszen hiaba nem lesz lagzi, azert magat a napot vegig kell csinalni, es a baba mellett ez minel elöbb megvan, annal jobb, es igy meg a ruhat is nagyobb esellyel veheti fel.


Mi meg vedekezünk, de ha kiderülne, hogy valahogy besikerült a baba, en is elöbbre hoznam az esküvönket.

2014. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!