Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány ruhát hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány ruhát hogyan simitsak ki?

Figyelt kérdés

vettünk egy koszorúslányruhát aminek tüll és organza a szoknya része,viszont kis gyürödések vannak rajta.

Nem merek vasaloval rámenni,hogyan lehet szépen kisimitani??



2014. júl. 19. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd nagyon alacsonyra a vasalót és vasald ki bátran, a gőz is nagyon jó rá. Vagy mosd ki újra és még vizesen igazítsd úgy, hogy szépen száradjon meg, de alacsony hőfokú vasalóval és gőzzel is biztos jó lesz.
2014. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizes ruhazsebkendőn, vagy vizes kispárnahuzaton keresztül vasald ki, én a tüllt semmiképp sem merném közvetlenül a vasalóval, még a legkisebben is összehúzhatja.
2014. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálom:)
2014. júl. 19. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!mi külföldről rendeltük a hatalmas nagy esküvői ruhámat. Egy kispárna méretű csomagban érkezett, gondolhatod hogy nézett ki :D Egy varrónőhöz elvittük (aki mellesleg esküvői ruhákat is varr) és ő kivasalta. meg onnan kölcsönöztünk alsószoknyát is. Meg varrattam bolerót, a templomihoz, és még a piros menyecske ruhám is onnan volt kölcsönözve. Hát meg mondom az őszintét,meglepődtem milyen olcsóért csinálta meg, és nagyon szép lett
2014. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!