Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akarunk lagzit, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinky1981 kérdése:

Nem akarunk lagzit, csak svédasztalos vacsorát. Milyen programmal szórakoztassuk a családot tánc helyett?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Hívjatok egy bűvészt. Annak mindig nagy sikere van mindenhol.
2010. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is a bűvészre gondoltam ! :) Köszönöm.
2010. jan. 9. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
A 14 éven aluli rokonoknak meg bocóhot.
2010. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem akartok lagzit? Szerintem később bánni fogjátok. A lagzit nem pótolja semmi.
2010. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom,találjatok ki különböző szórakoztató játékokat,feladatokat.Kérjétek meg a legjobb barátaitokat,ha elmennek az esküvőre,hogy segítsenek.Nálunk sem volt lagzi,de az étteremben,ahol voltunk,volt egy saját zenész,így a csendes vacsora mellett,mégis volt zene.Összeállíthatnak a barátok számotokra egy kérdéssort,mennyire ismeritek a párotokat-)Nagy poénok jöhetnek ki belőle!Bevonhatjátok a jelenlévőket is hasonló módon.Tapasztalatom szerint,ahol kisgyermek is van a vacsoránál,egy leterített játszószőnyeg és néhány játék jó megoldás.Vagy hívhattok egy humoristát,nagyon jó alaphangulatot tud teremteni.

Sok Boldogságot!

2010. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
A humoristát én is ajánlanám.Nagyon jó műsort tudnak adni.
2010. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a vőfély mindenféle játékot vezetett. Pl. anyósok-apósok vetélkedője (kérdéseket kaptak az ifjú párról, és pontozták, ohgy az anyukák tudják a választ, vagy az apukák), meg kaptunk mi is sok kérdést, és háttal egymásnak kellett jelezni, hogy melyikünkre igaz (pl.ki szemelte ki a másikat, ki viszi majd le a szemetet...), meg az ifjú férjnek bekötött szemmel kellett kitalálnia az előtte sorakozó hölgyekből (meg apár úrból), csak kéz megfogásával, hogy meliykük a felesége. Nagyon jól szórakozott a nép is, meg nekünk is nagy emlék marad. Meg lehetne fotóvetítést tartani rólatok születési fotóktól kezdve az esküvőig.
2010. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A párom külföldi, nincsen neki édesanyja, meghalt.Nem tartja a kapcsolatot, csak a hugával. Nem az első házassága lesz, hanem a 2.-ik. Van egy közös gyermekünk, aki még nagyon kicsi, 11 hónapos, ezért gondoltam csendes esküvőre max. 40 emberrel az én családomból. A vendégek átlagéletkora 45, 53 és 60 feletti. A párom 50 éves, én 30.
2010. jan. 10. 20:07
 9/11 anonim válasza:
51%

Szia!

Operett műsorral. Én voltam egyszer vendég egy lagzin, ahol egy művészházaspár operett műsort adott. Nagyon jók voltak.

A nevükre nem emlékszem, de a web lapjukat megjegyeztem.www.fellepes.hu

2010. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!!
2010. jan. 14. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!