Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt valaki, akinek ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, akinek ezen a hétvégén (2014. július utolsó hétvégéje) lesz az esküvője?

Figyelt kérdés
Életem eddigi legfontosabb eseménye most hétvégén (július 26.) lesz. Kíváncsi vagyok, vannak-e itt "sorstársak"? Ha ige, leírnátok azt is, hány évesek vagytok, illetve bármit arról, hogy milyen lesz az esküvő?

2014. júl. 23. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan nem hétvégén lesz,hanem kedden,29-én.Csak polgári lesz,és csak pár fővel,utána egy kis ebéd a legszűkebb családdal egy étteremben.33 éves vagyok.Menyasszonyi ruhám lesz a szertartásra,utána sima koktélruha az ebédre.A Tiétek milyen lesz?:)Sok boldogságot:)
2014. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok, és sok boldogságot kívánok! :) Csak mellékesen: eddigi életed legfontosabb eseménye? ... Nem akarlak megbántani, biztos nagyon izgatott vagy, és boldog, ez természetes, és kívánom, hogy maradjon is így, de ettől a megfogalmazástól eléggé a múlt században érzem magam. De ez már csak kötözködés. :D
2014. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A házassággal valami új kezdődik, valami egészen más. Esküvőfotósként elég sok párral találkozom és ezt eddig szinte mind megerősítették. Hozzákötöd az életed valaki máséhoz és örök hűséget esküszöl neki. Ez nem lehet valaki számára az eddigi életének legfontosabb eseménye akármelyik században? Szerintem de! ;)


Nem tudom, hogy a most szombati párosom regisztrálva van-e itt, de azt igen, hogy Ők is nagyon várják!

2014. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!