Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben a helyzetben is illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben is illik ugyanannyi pénzt adni nekik az esküvőre, mint amennyit ők hoztak nekünk?

Figyelt kérdés

a párom barátairól van szó.Inkább nem is barát, csak volt munkatársak. Nem is sűrűn találkozunk, pedig egy városban élünk, olyan 3 -4 havonta egyszer futunk össze.

Mi meghívtuk őket az esküvőnkre, az azutáni lagzira, vacsival együtt,minden volt nekik intézve.Azt hiszem,annyit illik ilyenkor ajándékba adni ( persze ha pénzről van szó) amennyibe ők jöttek ki nekünk. Ő tőlük 20 ezer forintot kaptunk. Szóval kb annyit, amennyibe ők kerültek vacsival együtt nekünk.


nekik októberben lesz az esküvőjük, és nem ér kijelentette a csaj nagy nyugton, hogy mi nem leszünk meghívva semmi hivatalos dologra. Biztos kilógunk az Úri rokonságból, nem is zavar ha nem hív meg, csak ne jelentse már így ki, úgyis rájöttünk volna.

hanem majd itt a városba összehív még pár ismerőst, és elmegyünk egy ismert kávézóba velük.

Előre szóltak hogy a fogyasztásunkat mi fogjuk fizetni ( marha jó,ez egy méregdrága hely, a kávét pedig mindketten utáljuk) és akkor ennek ellenére szerintem elvárják, hogy annyit adjunk mi is, amennyit ők.

ők adtak 20 ezret ketten a párjával ( mármint összesen ennyit) ott voltak a templomin,a városházán,a lagzin buliztak, ettek ittak amennyit akartak.

És mi is adjunk úgy 20 ezret,hogy meg se vagyunk hívva a hivatalos dolgokra, se vacsora se ital nem lesz, hanem majd elmegyünk valahova, magunknak fizetünk mindent, és ennyi? Szerintem nem fogok ebbe belemenni, hogy ugyanannyit adjunk, veszünk nekik valami szép pohár készletet, és akkor adunk is valamit, de nem sokat. szerintetek? ti hogy oldanátok meg?



2014. júl. 24. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűen elfoglaltságomra hivatkozva el sem mennék, és nem adnék egy fillért sem.
2014. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
pfff el se mennék!
2014. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Aki nem hivatalos az esküvőre annak semmit nem kell adni. Gratulálsz aztán kész.
2014. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát én is így érzek, csak nem akarok "gonosz" lenni
2014. júl. 24. 11:36
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

ők szemetek veletek, ti fizessétek a kaját? vigyél pénzt? kérlek!

felhívnám; hogy bocs, de kapb be a kicsi f-t és csók!

2014. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Biztos, hogy nem mennék el. Ha akarna veletek ünnepelni, akkor meghívna. Ha nincs elég hely és azért ünnepelne veletek külön, még talán azt is megérteném, na de az, hogy ti fizessetek... Undorító...
2014. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

és ha fizetnek valamit? mármint lesz valami üditő,meg süti esetleg? akkor hogy illik adni ajándékot?

Párom szerint lesz ilyesmi, csak még nem mondták, és én értem csak félre. szerintem nem lesz semmi kaja-pia,mert ha azt tudták mondani,hogy nem leszünk a rendes lagzira meghívva, akkor ezt is tudták volna mondani, hogy itt lesz kaja

2014. júl. 24. 11:51
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Akkor megvendégelnek, megköszönitek gratuláltok aztán eljöttök. Templomi esküvőn sem szoktak semmit adni.
2014. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
ne agyalj azon mit adjatok, kihasznál titeket!
2014. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Én voltam ilyen "after esküvő"-n, és nem volt semmi nagy ajándékozás. Egy-két vicces cuccot összedobva vettünk (aszem egy ezrest kellett beleadni), de ennyi.
2014. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!