Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alapkérdések? Ki kiséri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapkérdések? Ki kiséri oltárhoz a lányt?

Figyelt kérdés

Hogy szokás:

Ki kiséri oltárhoz a lányt?


Jó ötlett olyan eskövőbe beleugrani hogyha én mint férfi nem jövök ki egyátalán apóssommal látni se akarom illetve anyós is csak a feszültcséget csinálja. Van egy közös gyerek ami már összeköt várni kéne még javul a helyzet?


Azért kérdeztem ki kiséri oltárhoz a lányt mert após el se akar jönni az eskövőre



2014. júl. 28. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

kísérheti a fiú testvér, keresztapa is

de mehettek ti ketten együtt is

2014. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nm a családdal házasodnál hanem a lánnyal

Alapvetően ebből a szempontból már nem volna változás.. Teát van egy gyereketek, együtt éltek gondolom, azzal ogy összeházasodtok a feleséged családjával enm lesz más a viszony..

Változásra várni, tehát másoktól függővé tenni a saját életeteket botorság.



A lányt az kíséri, akit választ, akár veled is mehet, akár egyedül is.

Nálunk megkérdezték, hogy hogyan szeretnénk


Testvér, unokatestvér, anya jóbarat akárki lehet, nem kell ellenkező neműnek lennie sem.

Nálunk a keresztapa a bevett szokás, engem apukám kísért, sajnos a keresztapukám nem él már, de ha élne is felrűgtam volna a szokást és apu kísért volna., pedig nagyon jó kapcsoatom volt a keresztapukámmal.

2014. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, ne aggódjatok, bárki kísérheti:) Én eddig két esküvőn voltam, két barátnőmén, mindkettőnek éltek a szülei és ott is voltak az esküvőn, de az egyiket az egypetéjű ikertestvére kísérte, a másikat pedig a nagymamája, mert nagyrészt ő nevelte fel. Szóval tényleg választhat bárkit, a lényeg, hogy majd kellemesen gondoljon vissza rá:) Sok boldogságot!
2014. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"eskövőbe beleugrani"


Neked ennyit számít a saját esküvőd?

Ha már egy család vagytok, akkor vonuljatok be együtt a templomba. Szülőkkel meg ne foglalkozzatok. Már ha tényleg akarod ezt a ceremóniát.

2014. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám a vőlegénnyel (azaz apukámmal) vonult, mivel az édesapja nem élt már, az öccsével nem volt jó a kapcsolata és a rokonok között sem volt senki közelebb álló. Ez 27 éve volt, már akkor sem akadt ki senki rajta.
2014. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom csak sokszor ebbe megy tönkre egy kapcsolat hogy valaki nem jon ki a párja szüleivel
2014. júl. 29. 06:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez a helyzet, engem valoszinuleg a nagybatyam fog odakiserni. Ha van esetleg a menyasszonyodnak fiutestvere ha joba vannak a jovendobeli apos is szoba johet szerintem.
2014. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!