Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A leendő férjet, tényleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leendő férjet, tényleg az oltárhoz kell kísérni?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz az ex-em tesójának és jegyesének az esküvője... Mi már nem vagyunk együtt, de az ex-em azt mondja, hogy tesója azt szeretné, hogy én kisérjem őt az oltár elé!

Van ilyen? Ha van is, azt nem a leendő férj édesanyjának kell végrehajtania?


2013. máj. 5. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Mi van?? :)

Persze, a férjet is az oltárhoz kell kísérni, bilincsben, ha nem akar magától :)))

Amúgy nem kell, csak a menyasszonyt, a vőlegény meg ott várja az oltárnál!

Nem lehet, hogy az ex-ék szak szívatnak kicsit? :)

2013. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet olyat (de nem kell!), hogy a vőlegényt is oltárhoz kísérjék, természetesen még a menyasszony előtt. De jellemzően igen, a vőlegény édesanyja szokta ilyenkor bekísérni...
2013. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

utana néztem egyéb oldalakon.. és van olyan.. de azt is írták, hogy ha a férj édesanyja még férjnél van.. akkor ő nem lehet az aki kísér.. ez igy van?

de természetesen a lánynál ez másképp van..

2013. máj. 5. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Végrehajtania? Azt a hóhérnak kell és büntetésből.


Szokás dolga. Van, ahol a pasi várja a nőt az oltárnál - ez a nyugati modell -, van, ahol a férfi anyja vagy lánytestvére kíséri oda. De exbarátnőről mint kísérőről még soha nem hallottam.


Szerintem ne menj bele ilyen játékba. Elég aljasul hangzik, és csúnyán megszívhatod.

Az ex az legyen csak ex, végleg és mindenestől.

2013. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja még valami: Az exed azt mondja, hogy a tesója azt mondja...na ne! Majd ha az exed testója NEKED mondja személyesen, akkor fogllakozz a dologgal. (Szerintem akkor is utasítsd el, és mondd meg neki, hogy kérjen meg erre mást.)
2013. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értitek a viccet látom, lepontoztatok:)

Nem zavar:)

És igazam van, kérdező, ezzel még megszívhatod...

1-es voltam

2013. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves egyes, én nem pontoztalak le. Én írtam a hóhért példának a végrehajtásra, és nagyon is értem a viccet.
2013. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, nem mondtam hogy te pontozol le, szerintem csak mi vagyunk, akik úgy gondolják, a kérdező meg megszívhatja ezzel...
2013. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!