Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki esküvőjén nem mulatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki esküvőjén nem mulatós zene van, az ha menyasszonyi táncot akar, azt milyen zenére járja? Csakis kizárólag mulatósra lehet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy csak mulatósra. Én nem voltam sok esküvőn, de volt egy ahol ezek a sláger rádiós régebbi retro számok voltak (biztos ismeritek ezt a titkos üzenet, africa, gyöngyhajú lány vonalat)

Ahova most megyek meg kifejezetten modernebb pop zenék lesznek.

2014. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Olyan zenét rakatsz be, amilyet szeretnél. Nem csak a mulatós meg a retro pop létezik, a klasszikustól a jazzen át a metálig bármi lehet, legfeljebb a rokonság kevésbé nyitott része furán fog nézni :)
2014. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Semmiképp nem akartam mulatós zenét, mert nem vagyunk falusiak, soha nem is voltunk.:)


A menyasszonytáncom alatt (nem pénzes!) Bruno Mars Count on Me c. dala ment, meg a Nyár van! a Neotontól, stb.:)

2014. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár polkára is :)
2014. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Jó öreg jazz, swing, rockslágerek, a lehetőségek száma végtelen :) Jobb is, ha elfelejtődik a mulatós... Detox effektusra még megfelel, ha valaki sokat ivott...
2014. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Németországban voltam most esküvőm, ott élő zenekart hívtak, és a 80-as, 90-es évek slágereit játszották. Nagyon-nagyon jó volt!!!


(Mondjuk menyasszonytánc nem volt, ott nem szokás, viszont irtó jó buli kerekedett!)

2014. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Falusi vagyok, és nem akarok mulatóst, mit szól ehhez az egyik váalszoló ? :D

retro lesz nekem is...

2014. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
7: azt, hogy biztos kellemetlen lesz a többi falusinak:D:D
2014. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rockabilly ezerrel :)
2014. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ugyan mulatós volt, de én abszolút, egyáltalán nem foglalkoztam a zenével. Értsd, SEMENNYIRE, azon kívül, hogy ismertem a stílusát és "minőségét" annak, akit választottunk. Onnantól kezdve tudtam, hogy ő úgy is mindent jobban tud nálam a több száz esüvővel a háta mögött.


Nézem itt, hogy mindenki írogatja, hogy a torta alá zenét választ, az első táncra zenét választ, a kutyafülére milyen szám legyen és ezen variál, rágja magát hetekig, utána meg írják, hogy nem jól ment, nem úgy játszotta, összekeverte stb. Ezért kell jó zenészt választani, pontosan tudni fogja mikor mit kell játszani.


A miénk is tudta, mindig odaillő jó zene volt, én nagyon örülök, hogy nekem ezzel sem kellett foglalkozni.


Ha nem egy béna amatőr banda a te zenekarod, akkor ők is tudni fogják mit játsszanak a tánc alatt stílustól függetlenül.

2014. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!