Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni a párom?

Figyelt kérdés

Úgy irigylem azokat a nőket, akiknek lehet esküvője, van kihez tartozniuk nyilvánosan is felvállalják őket. Leánykori álmom, hogy valaki szeressen annyira, hogy feleségül vegyen.

Párommal többször átrágtuk a témát, szeret, de utálja az esküvőket, szerinte páváskodás, és a szülei is csúnyán váltak el. Közben meg másoknak azt meséli, szerinte is fontos a papír. Múltkor megkérdezte(barátnőmmel,aki most házasodik menyasszonyi ruhát néztünk) milyen ruha tetszett nekem. Miért érdekli, ha soha nem akar elvenni?? 6 éve élünk együtt, én főzök mindennap, mosok, takarítok, van saját keresetem, mindig kedveskedek neki, valami finomsággal. Úgy élünk mint a házasok... Tudom, hogy nagyon szeret ép ezért nem is fogom elhagyni, csak fáj, hogy én nem vagyok annyira értékes nő, akit el lehet venni feleségül.


2014. júl. 9. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
92%
Akkor csináljatok két tanús esküvőt. Arra nem lehet azt mondani, hogy páváskodás.
2014. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom. :( Nem fog elvenni, nem az a típus, vagy még várja az igazit. Az "utálja az esküvőket" csak kifogás. A férjem is utálta őket addig, amíg nem lettem a párja, majd menyasszonya, utána szívesen vett részt a szervezésében, mert tudta, hogy ez nekem fontos, így neki is azzá vált.

Másoknak azért mondja szerintem, hogy fontos a papír, mert 1. vagy tényleg így gondolja csak nem veled, vagy 2. nem így gondolja, de ezzel megelőzheti a magyarázkodást másoknak és neked is.

Hogy miért kérdezte meg, hogy milyen ruha tetszett? Mert vagy nem volt jobb téma, vagy tudta, érezte, hogy ezt várod tőle. Nem mondom, hogy hagyd ott, sőt! De szerintem nem leszel a felesége, vagy ha mégis, abban nem lesz köszönet, mert csak erőszak lesz a részéről, egy helyzet, amibe bele lett kényszerítve.

2014. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
6%
Ti nem a 18.kerben éltek? mert onnan ismerek egy ilyen párt, jobban mondva a Gábort... :D
2014. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
19%
Lehet csak altat, s közben már mindent leszervezett a hátad mögött. :)
2014. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
34%
Megvälaszoltad:ūgy ēlünk mint a hāzasok. Van kaja,tiszta lakās,szex.minek venne el??
2014. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem fogod elhagyni,akkor miért nyavalyogsz azon,hogy nem akar elvenni feleségül?!

Nem is fog soha,mert nem szeret eléggé,a többi csak kifogás!

2014. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
84%
jó vagy neki így is. Úgy éltek, mint a házasok. Ennyi neki pont elég, mert nem érzi annyira fontosnak a papírt, mint te. Ezen nagyon nem lehet változtatni :(
2014. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim válasza:
36%

Vizsgáld meg az ő szemszögéből a kérdést.

"Vajon miért akarja, hogy elvegyem? Nyilvánosan felvállalom, hat éve élünk együtt harmóniában. Minek akar papírt ez a nő? Teljesen felesleges, csak idegesít ezzel. Főz, mos, takarít, és állandóan töm valami édességgel, már tiszta puhos vagyok emiatt. A tököm kivan már ezzel, nem vagyok neki így elég, ahogy vagyok? Mit akar még?"

Szóval gondolt át az ő fejével is.

2014. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
27%

Nos.


Minek vegyen el, ha így is kiszolgálod és biztosítod a kényelmét. Ő mit tesz meg neked?


Nem attól lesz valaki értékes, mert férjhez ment.


"Leánykori álmom, hogy valaki szeressen annyira, hogy feleségül vegyen. "


Nekem soha nem volt ilyen álmom, talán ezért is kérték már meg eddig konkrétan 5-en a kezem, teljesen komolyan, de nemet mondtam különböző okok miatt. Mindegyik több éves kapcsolat volt, 40 körüli vagyok.


A házasság és az esküvő két dolog. Nem kell lagzit tartani, ha ez zavarja, de szerintem nem, csak kifogás. Ha ennyire férjhez akarsz menni, ő meg nem, akkor ezt most beszéljétek meg, a 24. órában, mert ne fuss olyan vonat után, ami nem vesz fel.


1 év együttélés után, ha nincs házasság, akkor nagyon valószínű nem is lesz. Persze rengeteg kivétel lehet, de addigra sokan belerázódnak a rutinba, és nem akarnak változtatni rajta.

2014. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
34%

Szereted, ő is szeret, együtt éltek és minden rendben, akkor mégis mi fog változni azzal, ha elvesz? Talán most nem tartoztok össze, nem vállal fel másol előtt???

Nő létemre soha nem értettem ezt a nagy házasság mániát. Egy kapcsolat nem lesz több egy darab papírtól. Ismerek olyan párt, akik 8 éve együtt élnek és nem házasok és sajnos elég sok elvált embert is. Egy kapcsolatot nem a papír tart össze, hanem a 2 ember. Nem lesz se több, se biztosabb. Ha a nagy ők vagytok egymásnak, akkor így is örökké együtt maradtok, ha nem, akkor házasság ide vagy oda, úgy sem fogtok. Szerintem is csak egy felesleges felhajtás és pénzkidobás az esküvő, amin a nők kiélhetik, hogy 1 napra "hercegnők" lehessenek... 28N

2014. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!