Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen izű tortátok volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen izű tortátok volt?

Figyelt kérdés
Marcipán vagy fondant bevonata volt? :)

2014. aug. 7. 22:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 emeletes, marcipán bevonatos tortánk volt


Felül milkacsoki, középen citrom-túró, alul kirsh


Kis virágok és pillangók voltak rajta

2014. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

3 emeletes: trüffel, fekete erdő, barackos túró.

Fehér és barna csoki bevonata volt.

2014. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Epres, dobos, csokis és gesztenyés. Mind a 4 szint más ízű volt.
2014. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
79%

4 emelet( alulrólfel)

Csoki

Citrom túró

Puncs

Málnásjoghurtos( ebből csak nekünk jutott, így is terveztük)

Én találtam ki, de a csukrász nagyon bólogatott:)

Marcipánbevonat, ezen nem akartam spórolni, ( a marcipan kilója duplaannyi, mint a fondanté, ehhez llegalább 1,5 -2 kg kellett)

2014. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Látom bevett, hogy más-más ízűek az emeletek. Ilyenkor mindenki azt kap amit kér vagy ami jut?
2014. aug. 8. 11:13
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: Nálunk úgy volt, hogy megkértük a vendégeket, hogy akik erdei gyümölcsöset stb-t kérnek, azok most jöjjenek, és mindenkinek jutott abból, amit szeretett volna :) Úgy volt kiszámolva, hogy 10 szelettel több legyen, mint ahányan voltunk, így biztosan mindenkinek jutott, hiszen valaki nem kért, valaki többet is...
2014. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Elmondták az izeket, de nem sorba bontottuk, tehát ha lement egy kevés felülről és már lehetett vágni lejjebbről, akkor amit kértek..
2014. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
68%
Mindhárom emelete csokoládé volt, hófehér marcipánnal vastagon bevonva, a fehér marcipánon ugyanolyan csipkeminta volt mindhárom emeleten, mint a ruhámon. (Fekete-fehér volt a dekoráció és a ruhák is.) Még két nap múlva is olyan volt, mintha aznap vettük volna. Nagyon hálás voltam érte a cukrásznak.
2014. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%

nekünk nem egymáson, hanem állványon volt, pont azért, hogy lehessen mindenhonnan vágni


Ilyesmi:

[link]


(csak az állványt nézd)

2014. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Nekünk ez volt, igazából csaka. Sarkoknál kellett megkezdeni, aztán mindből lehetett szelni

Belül volt állvány a tortába rejtve..

2014. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!