Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha az esküvői szertartás alatt olyan zenék szólnak, amiket disney rajzfilmekből válogattak össze? Természetesen gondosan összeválogatott, klasszikusokról van szó.

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 12:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Számomra ízléstelen, de mivel különbözőek vagyunk, és ellep minket a liberális kánaán,tolerálni kell/lehet.
2012. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Például milyen zenék? Mert a Disney filmekben is vannak szépek, romantikusak, meg persze röhejesek is.
2012. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sem igazán jönne be.

De mivel én főleg azt hangoztatom hogy egy esküvőn a párnak kell a legjobban érezni magát, biztosan elviselném :) Tehát nyugodtan legyen ez, ha ez a szíved vágya.

(Ahogy remélhetőleg nálam is tolerálni fogják a régi klasszikusokat az ócska mulatós helyett :))

2012. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes felvetés:)Én inkább más milyet választanék.
2012. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Csak az az érdekes, h nektek tetszen, ez a Ti napotok.
2012. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ....mert azok között is van gyönyörű amire lehet táncolni (Oroszlánykirály - Can you feel the love tonight, stb.), de mondjuk a Kacsamesék zenéjére nem tudom hogy ropná az idősebb rokonság....vagy bárki más a gyerekeken kívül :))))
2012. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
(Ducktails....huuuu-uu, Dagobert báááácsiii, kaccccsameséééééi..... :)))
2012. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
szerintem király, nagyon jó ötletnek tartom :)
2012. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az ötlet, sztem nagyon aranyos! Főleg, hogyha a számokhoz esetleg kötnek titeket emlékek.
2012. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Miért kellene a szertartások alatt táncolni? Vagy mióta szól a szertartás alatt ócska mulatós?


Mellékesen nekünk is lesz olyan zene a szertartás alatt, ami disney zene. Természetesen nem a Balu kapitány. És nem is az Aladdin.

2012. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!