Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy hete volt az esküvönk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete volt az esküvönk. Szeptember 2-án megyek az okmányirodába. Mennyibe kerül most ha szeretnék uj okmányokat csináltatni? Személyi, Lakcim, Taj, Adókártya?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól emlékszem, akkor a személyi 1500 ft, a lakcímkártya 500 ft. A TAJ kártya ingyenes, és ha jól tudom, akkor az adókártya is ingyenes. Nekem az még vissza van.
2014. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Személyi plusz lakcímkártya együtt 2000, a többi ingyenes. Én mondjuk adókártyára 1 évet vártam míg kiküldték...


Off: Nekem szóltak az esküvő előtt, hogy a személyi csináltatását 8 napon belül meg kell kezdeni.


Lehet hogy nem szabály, nem tudom, de nekem külön mondták. Szóval lehet kicsit elkéstél. Nem tudom biztosan, nem akarlak ijesztgetni, csak gondoltam leírom ezt is.

2014. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget :)
2014. aug. 19. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálatok hogy van kérdező, de nálunk az okmányiroda nem foglalkozik a taj- és adókártyával, tök más helyre kell mennem ez ügyben.
2014. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 nap? Akkor még valaki nászúton van!
2014. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!