Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A jogositványom igenyléséhez...

A jogositványom igenyléséhez kell orvosi igazolást vinnem az okmányirodába? Valaki aztmondja kell valaki azt, hogy nem és én sajnos az én igazolásomat nem találom és nem szeretnék megint 7000ft-ért újat csinaltatni.

Figyelt kérdés
okmányiroda

2014. jún. 23. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kell. Ha nem találod, akkor csináltatni kell újat.
2014. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van! Anélkül szóba se állnak veled. Nem tudod felkeresni, azt akinél csináltattad? hátha kiállítja újra nekd.
2014. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem semmi, hogy mindkét példányt képes voltál elhagyni!

A családorvos kiállít egy új igazolást, persze megint fizetős lesz! Tanulópénz...

2014. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
meglett!:)
2014. jún. 24. 12:12
 5/7 anonim válasza:
én csak egy példányt kaptam és tavaly kb ilyen tájt csináltam az orvosi alkalmasságit .. most lenne szükségem még egy példányra az okmányiroda számára vajon kaphatok az orvostól másolatot?!
2014. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Fura, hogy ezt írod, hiszen egy A4-es papírra nyomtatja ki két példányban, amit a figyelmes ember szétvág kétfelé, ha az orvos nem teszi meg.
2014. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát nekem nem úgy volt kinyomtatva az biztos :D azért hülye énse vagyok:D
2014. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!