Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pink-feher dekoráció? Pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pink-feher dekoráció? Pl. Feher szék szoknya, pink masni, feher abrosz, pink szalveta. A virágok is feher es pink. Velemenyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 18:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Már a székszoknya és a masni is felesleges. De a két szín együtt borzalmas.
2014. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 1-2 asztalnál és néhány széknél elmegy, de egy nagyobb teremben, nagyobb berendezésnél már eléggé "sok" lenne!
2014. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
A menyasszony és a vőlegény öltözzenek óriás pink cukormázas muffinnak, csak úgy lesz jó!
2014. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sem a vágyálmom egy ilyen "Barbie esküvő", de ha neked ez kell, meg kell lehet oldani ízlésesen. Feltéve hogy nem magadnak intézed, hanem szervező segítségével, aki jó esetben ért hozzá hogy milyen arányban kell vegyíteni a dolgokat, hogy ne égjen ki a násznép szeme.
2014. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszaitokat.
2014. aug. 22. 18:28
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire pink az a pink. Mert van különbség a pasztellrózsaszín és a neonpink között :)
2014. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Természetesen nem neon pink, es azért mértékkel hasznalnak a színeket .
2014. aug. 22. 18:36
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó vagyok.

Akkor szerintem meg lehet oldani ízlésesen! Sőt, szerintem szép is lehet, ha ügyesen kivitelezitek! (:

2014. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Javaslatokat is várnék azoktól akiknek a pink nem tetszik. Milyen színű legyen a deko?
2014. aug. 22. 18:44
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nagyon trendi színkombináció, de nekem nem tetszik... attól még nem borzalmas. És amúgy a két szín passzol egymáshoz.

A pink nekem túl hivalkodó, ilyen formában az én ízlésemnek nem esküvői. Talán ha lenne még egy, nem túl élénk szín, ami csökkentené a kontrasztot, pl. egy világos szürkéskék, sötétlila, vagy akár ezüst, akkor már jobban tetszene nekem.

2014. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!