Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekorációhoz kérhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői dekorációhoz kérhetném segítségeteket?

Figyelt kérdés

Szeretném magam fel díszíteni az éttermet így arra gondoltam meg veszem a kellékeket az éterem biztosít székszoknyát, de azt elfelejtem megkérdezni hogy a terítőket is meg asztalszoknyát is adják e vagy azt a dekoratőr szokta vinni ? Netten néztem nem drágák.

Kör asztalok lesznek 85 fős lagzi lesz egy asztalhoz 10 fő kényelmesen elfér. Szerintetek milyen díszítést csináljak ötletek gyűjtök most. Netten a teremet meg lehet tekinteni Salgótarján Galcsik fogadó és galériában halászfogadó. Köszönöm válaszaitokat.



2014. máj. 8. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kis befőttes üvegekből tortacsipkével megdíszítve teamécsest beletéve szép kis "lámpásokat" lehet készíteni
2014. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Linkelhetned azt a nem draga asztalszoknyat, amit megvennel ennyi asztalra :) ha a muanyagot nezted, akkor azt felejtsd is el, nagyon gagyi.

Milyen szinben gondolkozol?

2014. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Megneztem a kepeket, biztos adjak az asztalszoknyakat is . Ha mondod a szint, segitek.
2014. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne legyenek középen az asztalon magas díszek, mert akkor nem látják egymást az emberek. Az is már sokat dob, ha van a tányérba dekorral harmonizáló színű szalvéta, valamint ültetőkártya.

Én ilyesmiket képzelnék el, persze a szín nem lényeg, azt nem írtad:


[link]

[link]

[link]


szép, visszafogott


középre valami ilyesmi:

[link]


Kicsi kell, hogy ne vegyen el sok helyet. Esetleg lufikat lehet héliummal tölteni az asztalok fölé, de ez már nem mindenkinek ízléses...


[link]

2014. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy magad akarod készíteni? Ez már elég nagy esküvő, én nem merném bevállalni őszintén szólva. Volt már esküvőm, és hihetetlenül sok már előző nap is a tennivaló. Vidéken nem nehéz olcsó virágkötőt találni, aki kevésből is nagyon szép díszítést tud készíteni. Sokkal szebb lesz, és nem lesz sokkal több, mintha most nekiállsz csipkét beszerezni, vagy épp virág után szaladgálni.
2014. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, narancssárga lesz a díszítés. Nem teljesen egyedül van egy ügyes kis csapatom :) akik szívesen segítenek továbbá egyik ismerősöm hát nem hivatásos dekoratőr de foglakozott egy pár képet linkeltem fel. Mit szóltok ? nem pont ugyan ilyen lesz a milyen kör asztal lesz. Továbbá nézegettem szalvéta hajtogatást és ki próbáltam én is ami kezembe akadt szalvéta itthon. Lehet hogy nagy lagzi de szerettem mindig mindenből ki venni a részem.
2014. máj. 8. 21:57
 7/26 A kérdező kommentje:
2014. máj. 8. 22:04
 8/26 anonim ***** válasza:

Az a teremdisz nagyon szep, amit linkeltel, de azt nem fogjatok tudni megcsinalni, legalabb is a plafont nem. Aztan ott van a foasztal mogotti hatter, amihez allvany is kell. A mi lagzink 150 fos volt, a diszitest en csinaltam, viszont bereltem a hatteret, mivel azt nem tudtam volna megcsinalni. A masodik szalveta nagyon tuti, en is magam keszitettem el oket, osszesen 450-et hajtottam. A tanyerba ket szalvetabol allo viragot, plusz evoeszkoz tartot, amire rapecseteltem a nevunket es a datumot a diszites szinevel.


Az ultetokartya tarto egy kis csngo volt, amire kis pink masnikat kotogettem.


Az asztalokon 3-as heliumos lufi volt, 2 pink es egy feher, amire ra lett nyomtatva szinten a nevunk es datum pinkkel.


Dekorkovek voltak szetszorva az asztalon, es egy-egy szal virag dekorgyongyos vazakban.

2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem egyebkent tetszenek a magas diszek az asztalon:

[link]

[link]

2014. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
2014. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!