Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vendégként a fekete és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vendégként a fekete és a fehér tabu, de mi a helyzet a fehér blúzzal, fekete szoknyával?

Figyelt kérdés
Bordó és arany kiegészítőkkel. Mikor kérdeztem, azt mondták mindegy mit veszek fel, de nyilván túlságosan bíztak az ízlésemben. Eredetileg egy kék ruhában mentem volna egy krémszínű boleróval, krémszínű táskával és bézs cipőben, de a kék ruhámat ma baleset érte, így SOS-ben ki kell találnom valamit, és csak egy ünneplős szerkó van kéznél, és anyám fölös aranyai. Van egy hugom, de nem vagyunk egy méret, és holnapra kell. Vélemény?
2014. aug. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az az illetlenség, ha valaki tetőtől talpig fekete vagy fehér. (Mert az egyik olyan, mintha temetésen lennél, a másik meg a menyasszony színe.)


De fekete-fehérben lehet menni. Pláne, ha van színes kiegészítő.


Szerintem ez tök logikus.

2014. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Ilyenkor jók a kiegészítők. Anyukád aranyai is jók, de még jobb volna egy harmadik szín is (egymással azonos vagy árnyalati színű): cipő-táska-kalap-kesztyű vagy boleró/kendő, cipő. Aki pedig megszól, azt helyre lehet tenni. :)
2014. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eskuvore mesz gondolom. Mert ezt nem irtad! XD A fekete-feher szerko tokeletes. Amugy feherben lehet menni ha nem ruha. Tehat egy feher szoknya vagy bluz tokeletesen belefer! Erezd jol magad.
2014. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, aki ilyen kombinációban jelent meg. Mondjuk engem a fekete kis koktélruhában jövő barátnőm, és a piros menyecskeruhában jött unokatesóm sem zavart (ugyanazt a ruhát vette meg, amit én vettem meg menyecskeruhának). A te összeállításod szuper lesz. Ha ezen fent akad valaki, az legyen az ő dolga.
2014. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem ezt a szinek miatti mizeriat. Meg ha feherbe is mennel gondolom nem habos babos mennyaszonyi ruhat vennel. Igy meg plane nincs benne semmi.
2014. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Polipeter válasza:

sztem nagyon szép leszel! :)

Vedd fel bátran és érezd jó magad benne!

2014. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!