Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az értelme a mai legénybúcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az értelme a mai legénybúcsúnak/leánybúcsúnak?

Figyelt kérdés
Mi az értelme hogy kínos feladatok elé állitják a vőlegényt/mennyasszonyt?? Mire jó ez? Mikor jött ez divatba??

2014. aug. 30. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Uramatyám, 8-as, amit írtál, az ismerősödről, az nagyon durva, ha velem ilyet csinálnának, akkor többet szóba se állnék velük. Mondjuk nekem csak 2 barátnőm van. Mondtam a legjobb barátnőmnek, hogy én nem szeretem az ilyen feladatos fasságokat, és mondta, hogy "tudom, ne aggódj, ismerlek".
2014. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
8-as és 10-es hát igen ez az amit mondok, undorítóak a barátnőmnek hát nem nagyon vannak barátnői de akik vannak hát azok pont ilyen bulizósok hogy hát mért ne... ugyhogy pont ettől félek hogy ráveszik valami undorító dologra mert tuti leitatnák őt mert nem nagyon birja az alkoholt!!! Én kijelentettem hogy semmilyen feladatot nem teljesítek csak iszogatunk vagy én eljővök onann 24 éves srác vagyok nagy motoros rocker de akkor is vannak határok ízléstelen dolgok amit sokan nem tudnak figyelembe venni és lenézik a másikat csak azért mert beköti a fejét!!! A barátnőmnek is megmondtam hogy ha ilyen lessz akkor én nem fogok tartani de még őt is elhozom mert tudom hogy sokmindennel meg tudják bántani vagy valami ízléstelen dolgokraráveszik miután leitatták!!
2014. aug. 31. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!