Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvőnk legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvőnk legyen? Tanácsok? Vélemények?

Figyelt kérdés

A volegenyemmel jövő nyárra tervezzük az esküvőt, de nem tudunk dönteni, hogy milyen legyen. Alapvetően két félére gondoltunk. Az egyik, hogy fogjuk magunkat, és ketten elutazunk egy egzotikus országba, és összeházasodunk ott kettesben, akkor egyből megvan a nászút is.

A másik, hogy hagyományos esküvőnk lesz, ezzel viszont van némi probléma. Mindkettőnk rokonságában vannak olyan személyek, akiket nem akarunk meghívni, nem akarjuk őket ott látni a mi nagy napunkon. Viszont, ha ezeket az embereket nem hívjuk meg, akkor a szüleink fognak pampogni, meg cirkusz lesz, hogy márpedig akkor ők sem jönnek el, ha ezt meg ezt a rokont nem hívjuk meg.


Ezért lenne kézenfekvő megoldás lelépni, és szépen kettesben összeházasodni. :) Viszont vannak azért fenntartásaim ezzel kapcsolatban. Nem tudom, hogy titkon nem bantodnanak-e meg a szüleink. Nem tudom, hogy nem bánnám-e meg később, ha a nagy napon nem anyukám öltöztet, és apukám vezet az "oltárhoz" (polgári lesz csak, azért tettem idézőjelbe).


A hisztit a sima lagzival el akarnám kerülni, de kétségek közt vagyok. Ti mit javasoltok? Meglátások? Ötletek?



2014. szept. 3. 09:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

figyelj... ha én velem ezt tenné a gyerekem, nemhogy megbántódnék, egyenesen bele is halnék!

(mármint, ha nem lehetnék ott az esküvőjén)

aztán tennék rá erősen, hogy a nagybácsika meg van e hívva, vagy sem...

2014. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen bunkók hogy köszönni se képesek, nem értem a szüleiteket, mégis mi keresni valójuk lenne ezeknek a rokonoknak a TI esküvőtökön?? Nem köszönnek -> meg akarják veletek szakítani a kapcsolatot. Ne hiúsítsátok meg ezt a tervüket azzal hogy meghívjátok őket!

Ezt a szüleitek nem tudják hogy ilyen bunkók? Ideje lenne felnyitni a szemüket! Nyugodtan házasodjatok össze itthon, de a szeretteitek mellett, ne olyanok mellett akik utálnak. Ezt meg kell érteniük! Nagy hiszti lesz, jobb ha még jóval az esküvő előtt elkezditek nekik csepegtetni a dolgot.

2014. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tesóm is görcsölt azon, hogy kit hívjon meg kit ne, mert ha egyik unokatesónkat hívja, akkor a másikat is kell, mert mit szól a mama... Azok az unokatesóink el se jöttek egyébként, akiken ment a dilemmázás. Én nem fogom meghívni őket az én esküvőmre, hiába a rokonság, ezer éve nem beszéltem velük és nem is hiányzik a dolog. Aki még undok is velem azt meg pláne nem. Engem biztosan nem fog megijeszteni, hogy jaj mit szól a mama. Tudom, hogy aki engem szeret, az eljön az én esküvőmre, ha meghívom. Akinek fontosabb az, hogy a húgának a feleségének az öccsét nem hívom, az nem is baj, ha nem jön el. De kétlem, hogy ilyen lenne, mert akit meghívok, arról tudom, hogy szeret. :) szerintem azt hívjátok meg, akit szeretnétek ott látni, a többi ne érdekeljen :)
2014. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én az első verziót választanám, vagy titokban kéttanúsan megtartanám a polgárit, és utána utaznánk el nászútra (macerás a külföldi házasságkötést lepapírozni itthon). Ja és valószínűleg nem is mondanám meg, hogy házasok vagyunk, hanem majd ha jön a gyerek, akkor mondanám meg, hogy már megvolt kéttanúsan, de ezt is csak akkor, ha kérdezik.


Egy másik ötlet, ami eszembe jut, hogyha szeretnéd, hogy csak azok legyenek ott, akik nektek fontosak, akkor megkérni azt a pár embert, akit szerettek, és szeretnétek, hogy ott legyenek, hogy öltözzenek fel kicsit ünnepélyesebben, mert szeretnétek megünnepelni egy munkát/szülinapot/vmilyen fedősztori, és szépen beterelni őket mit sem sejtve a házasságkötő terembe, aztán ott helyben legfeljebb kivonulnak, de valószínűleg annyira le lesznek döbbenve, hogy nem jut eszükbe ott helyben, hogy jaja, ki nem lett meghívva.


A mi polgárink egyébként kéttanús volt, (a templomink családdal és barátokkal), hivatali időben, mindenféle fakszni nélkül, és mégis nagyon meghitt és szép volt, nem cserélném el semmire.

2014. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!