Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elég abszurd szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég abszurd szituáció alakult ki a szerelmi életemben. Tanácsok, vélemények?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de nagyon hálás lennék, ha végigolvasnátok és segítenéket.

A helyzet a következő...kicsit bonyolult, de megpróbálom érthetően leírni.

Egy 23 éves nő vagyok és mióta megkezdtem az egyetemet élek egy harmónikus kapcsolatban. Van nekem egy 25 éves nővérem, aki szintén kapcsolatban él egy számomra rendkívül vonzó férfival.Egy pár hete feltűnt, hogy a nővérem párja ketértelmű megjegyzésekkel illet, illetve megpróbál velem flörtölni. MIvel titokban már régóta vonzódom hozzá testileg, ezért hamar beadtam a derekamat és hamarosan egymás karjaiban kötöttünk ki. Minden egyes együttlétünk után furdalt a lelkiismeret, de nem volt bennem elég kurázsi ahhoz, hogy bevalljam a barátomnak illetve a nővéremnek a viszonyt. Rettegtem, hogy rámegy a kapcsolatom, de mit ad Isten , nemrég bejelentette a kedvesem, hogy régóta szexuális kapcsolatot folytat a nővéremmel, azaz a szeretőm barátnőjével. Rosszul esett amit mondott és átverve illetve elárulva éreztem magamat, holott én is ugyazt műveltem. Gondoltam, ha már elérkezett az igazság pillanata én is színtvallok. A barátom meghökkent, de viszonylag jól állt a dologhoz és azzal rukkolt elő, hogy ha már úgyis mindenki szeret mindenkit , akkor dobjuk fel a nemi életünet egy "édes-négyessel". A párom megkérdezte a nővéreméket és nekik nincs ellene kifogásuk, de én bizonytalan vagyok, Nem az édes-négyes gondolata taszít(sőt) hanem az , hogy a nővéremmel ágyba bújjak. Ti mit tennétek a helyemben? Be kell vallanom, hogy elég perverz vagyok, de azért ő mégis a rokonom és hát nem tudom.... Férfiak és nők válaszát egyaránt várom!

23L



2014. ápr. 22. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet ötödiknek csatlakozni?
2014. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
napi kamu
2014. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

tiszta éjjel nappal budapest. nem nagyon tudom elhinni,hogy ilyen létezik.

túl perverz,én nem mennék bele, ez a saját testvéred...:D ez beteg

2014. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
de írhatsz erotikus novellákat:D
2014. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hajrá!

egyszer élünk:DDD

2014. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
A gyik Oscar díját erre az évre elnyerte a KAMU kategóriában. Ostoba.
2014. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy elég abszurd, és valószínűleg én sem hinném el, ha nem velem történt volna meg...így viszont tanácstalan vagyok...Épp ésszel én is nemet mondanék, de minél többet agyalok, annál jobban foglalkoztat a dolog...
2014. ápr. 22. 19:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nappal hugom, este .... na jó hagyjuk ;D
2014. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szergej55 ***** válasza:
Sírok! :DDDDDDDDDDDDD
2014. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
B@ssz-s, hova fajul ez a világ?????
2014. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!