Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan nez ki egy jotekonysagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nez ki egy jotekonysagi eskuvő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem kicsit homàlyos ez a téma. Valaki eltudnà mondani hogyan működik ez? :)



2014. szept. 7. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

· a vendégektől ajándékba kapott összeget vagy ennek egy részét a Bátor Tábornak juttathatod

· megkérheted szeretteidet, hogy a nászajándékra szánt összeget közvetlenül utalják a Bátor Tábornak

· a menyasszonytánccal összegyűjtött pénzt is felajánlhatod adományként

2014. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- A vendégektől ajándékba kapott összeget vagy ennek egy részét felajánlod egy intézménynek, alapítványnak.

- Megkérheted szeretteidet, hogy a nászajándékra szánt összeget közvetlenül utalják valamilyen jótékonysági célra

- A menyasszonytánccal összegyűjtött pénzt is felajánlhatod adományként


(Bocsi, az előző válaszomban egy konkrét nevet írtam véletlenül, mert átmásoltam csak a szöveget.)

2014. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amiről én tudok az úgy nézett ki, hogy nagy neves szolgáltatók összeálltak és készítettek egy (három különböző pénteki dátumból választható) egész napos esküvői csomagot, amit elárvereztek és a befolyt összeget egy-egy beteg gyermek meggyógyítására adományozták (életmentő műtét külföldön meg ilyesmi).
2014. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!