Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a szebb? Kep lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb? Kep lenn.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. szept. 10. 18:23
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt is érdemes megnézni hogy a szemed fehérje mennyire hófehér. Csak akkor mutat jól az ezüstfehér szemfesték ha szép tiszta fehér a szemed fehérje. Különben sárgásnak vagy eresnek is hathat a sok ezüst mellett.

Ezért szokták inkább a tojáshéj színt használni bizonyos tipusú lányokon, vagy idősebb nőkön hogy a tojáshéj szín mellett vakító fehérnek hasson a szemfehérje.

2014. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat 18:38 at akartam irni. Es az őt követő válaszolónak is megkoszonnem ha adna ötletet .
2014. szept. 10. 18:41
 13/39 anonim ***** válasza:
33%

10 Szolíd visszafogott szép smink. Ami az egyéniségedhez illik, nem hivalkodó, és a kevesebb néha több elvet követi.

Egyénire töreked, ne más sminket másolj. A kozmetikusodnak ezt tudnia kell, hogy hozzád mi illik. Engem ajándékba sminkelt pl. az eskövőre és gyönyörű és izléses lett, és ezek egyikéhez sem hasonlított.


Ne hivalkodásra törekedj, hanem kifinomult eleganciára mindig mindenben.

2014. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%

második.


Mondjuk én az esküvőmre a lehető legszolidabb sminket választom majd. A hétköznapokban sem sminkelek.

2014. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
26%
13 Hasonló színekkel rendelkezem mint te-legalábbis akkoriban.Sötét barna haj-sötét szem. Ha nagy szemed, hosszú szempillád van, az már önmagában egy kifinomult smiket igényel pl. és nem tucatot, hiszen ritka. A nők szeme általában picike, mélyen ülő és alig van szempillája.
2014. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
54%
A második.
2014. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
30%

ezek közül a második, de nekem az is kicsit túl sok.

én eleve vidámabb, frissebb színeket választanék esküvőre.

2014. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
66%
Az első közönséges, a második jobb, fotón jól mutatna, de élőben lehet, hogy már ez is sok lenne.
2014. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, annyira tőled függ hogy melyik áll jól. Tényleg ki kellene próbálnod több félét. Mindet lefényképezni és a végén válassz.

Az első nekem például túl sok, de tudok olyat akin nagyon jól áll ez a feltűnő csilivili.

A második meg olyan semmilyen, a két méteres pilláktól eltekintve reggel 10 perc alatt összedobok egy ilyet a tükör előtt.

2014. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
46%

Egyik sem. Rettentőek azok a természetellenes műszempillák, az elsőrők egy ázsiai prostituált jutott eszembe.


Inkább valami szolidabbat válassz. Tudod, a kevesebb néha több.

2014. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!