Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a szebb? Kep lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb? Kep lenn.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. szept. 10. 18:23
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%
2. ! Az elsőt egy transzvesztitának tudnám elképzelni .
2014. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
30%
Őszinte választ vártál kérdező ? Akkor miért a lepontozás ?!
2014. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Igen őszinte választ vártam , senkit sem pontoztam le. És koszonom mindenki válaszát .
2014. szept. 10. 19:52
 24/39 anonim ***** válasza:
Mindkettő tud nagyon jó is és nagyon rossz is lenni. Profi sminkesnél csináltatnám.
2014. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
52%
Egyik sem. Az első giccses és kicsit divatjamúlt. A második okés, de nem menyassoznyi sminknek, hanem sima esélyi sminknek.
2014. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
2014. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Nekem ezek sem tetszenek, mert elképzelem egy hétköznapi emberen retusálás nélkül és nem modell kinézettel (bocsi kérdező.). Első az kevés embernek áll jól mivel összenyomja a szemet,kicsinyíti ez a körberajzolt tusvonal,semmi eldolgozás. Másodikat meg ha nem csinálják meg jól olyan mintha koszos lenne a menyasszony szeme, sajnos láttam már ilyet. 3. meg szép a natúr de ez már túl natúr, ezt munkahelyre el tudom képzelni,vagy egy rohanós hétköznap.
2014. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nekem az első úgy tetszene, hogy sokkal kevesebb tussal és műszempilla nélkül
2014. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

A műszempilla sem az ördögtől való találmányt, nézd meg mondjuk a Red Cherry #del-jét, #213-át vagy az #1-ét, egyik sem egy szemöldökvakargatós példány, még akkor sem, ha az utolsó kissé annak tűnik, feltéve már természetes hatású.


Az, hogy melyik áll neked jobban, nagyon függ a sminkesedtől - nincs az, ami ne állna jól valakinek, de váltogatni kell a színek tónusát, a mélyítővonal helyét és ilyen apróságokat, amik teljessé és hordhatóvá tesznek egy sminket. Azt megjegyezném, hogy az első képed abból a szempontból szerencsésebb, hogy többet kell építeni, és általában - hangsúlyozom: általában - tovább bírja egy vastagabb smink, mint egy épphogy leheletnyi.

Persze ha profi sminkes megfelelő alappal dolgozik, akkor ilyenre gondolnod sem kell, hogy elcsúszik a smink.


A második smink eléggé eldolgozatlan, a satírozások élesek és alapvetően fura maga a mélyítés vonala, de valószínű ez áll jól a lánynak, ezt egy ilyen képből nem látom. De egy szatyor barna füstöset találsz igazából bárhol, ha rákeresel. Ez mindenhová illik, bár akkor én bronz vagy arany ékszereket viselnék hozzá, de ez csak az én heppem.


[link]


Érdemes pinteresten nézelődni, nagyon sok szép igényes munka van, amiket egyfajta mintának elkészíthetsz vagy elkészíttetheted, hogy mi felel meg neked és a férjednek.


Szóval... sok boldogságot és sok sikert, hogy megtaláld a megfelelő viseletet!

2014. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen !
2014. szept. 10. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!