Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a szebb? Kep lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb? Kep lenn.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. szept. 10. 18:23
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
89%

Teny, hogy mindkettő tud szép, és csúnya is lenni...

az első nekem is túl színpasias, sok..nagyon sok..

Nem tudom miért sok a 2. akárkinek is.

Én a hetköznapokon nem sokkkal kevesebb sminkkel elek mint ez, pedig felelős beosztásban dolgozom, emberekkel pénzügyi vonalon, (tehát nem éjszakai bárban, mint emlegették egyesek) gyakran medicérik, megkérdezik, hogy csinálom, olt aki sminkeltette is magát velem.

Nekem egy szolid "rózsaszín" smink nagyon kevés lenne, és nem is érezném jól magam.

Kicsit sok a műszempilla, vagyis ez a műszempilla, de ez a fotó miatt került fel, mert azon jól mutat.. nekem volt már pont esküvőre ennél szolidabb, senki nem mondta volna meg hogy nem a sajátom, mégis szebb a tekintet

2014. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Az második, egyértelműen.


Az első szórakozóhelyre való, és tipikus travi smink.

2014. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
36%
Ügyfelekkel dolgozol ilyen sminkben? Mégis hol? Faluban, kisvárosban? Ha a beosztottam lennél, az lenne az első, hogy ezt a közönséges sminket mosd le.
2014. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
40%

Ha prosti vagy, akkor az első tökéletes, ha meg discoban tartod az esküvőt, a második is jó (bár legalább az szép).


Esküvőre szerintem (akármennyire divat is a túlsminkelés) egy szép lágy smink a jó. Elvégre nem egy maszkot akartok látni, vagy tök másik embert a képeken nem? :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
72%
33-as nem vagyok beosztott, és Budapesten a belvárosban dolgozom ;)
2014. szept. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

Igazán? Én is, de ilyen sminket nem szoktam látni nappal.

Hát akkor hord, ha neked tetszik :D

2014. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy te magad milyen vagy. Hogyha hétköznap nem fested magad egyáltalán akkor mindkettő erős túlzás, hogyha fested, akkor a második szebb. Az első inkább diszkóba való.

Sminkest válassz ahelyett hogy sminkeket nézel a neten. Menj el próbasminkelésre és úgyis fogsz találni olyat aki kihozza belőled a maximumot!

2014. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
46%
34-es a [link] linkeden lévő smink pont olyan mint a kérdező második linkje amúgy... ezen a linken mégis tetszik neked?
2014. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki válaszát . Azert némelyik személy vissza vehetne az arcából , nem kell rögtön mindenkit prostinak nézni . Dehát mindenki magából indul ki!
2014. szept. 26. 03:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!