Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 hét múlva esküvő, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét múlva esküvő, de nem szeretnék tanú lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó. 1 hét múlva lesz az esküvője. Felkért hogy legyek a tanúja. Természetesen igent mondtam, de azóta folyamatosan megtudtam dolgokat az esküvő részleteiről és meggondoltam magam. Mindent úgy csinálnak ahogy ők szeretnék, meg hogy a családnak megfeleljenek, ami természetes, és így kell lennie, de nekem ez rettenetesen az elveim ellen van. Igazából semmi extra, még az én rokonságom is elfogadta, a férjem, anyukám is ellenem van, és úgy érzem én vagyok a rossz. De egyszerűen helytelennek érzem hogy én tanúskodjak nekik, aki, nem fogadja el ezt a dolgot. Szerintem nevetséges amit csinálnak.


Szerintetek nyeljem le az elveimet, azt amit helyesnek gondolok, és vállaljam mégis?



2014. szept. 13. 14:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen elveket?
2014. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem mi van az elveid ellen? En biztos lennék a barátnőm tanúja .
2014. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Nyeld le az elveidet! A Te dolgod tanúként, hogy legjobb barátnőd mellett állj élete egyik legboldogabb napján, nem az, hogy a szervezés minden részletével egyetérts.
2014. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelni nem tudom, milyen elvek lehetnek azok, ami miatt nem tennéd meg a legjobb barátnődnek, hogy tanúskodsz az esküvőjén. Ez nem elvi kérdés, alá kell írni egy papírt, örülni, hogy mindenki örül, nehéz lenne?


De még ha igazad is van, akkor sem illik 1 héttel előtte közölni, hogy bocs, mégsem leszek a tanúd. Ez elképesztően udvariatlan, cserbenhagyod a LEGJOBB BARÁTNŐDET.


Én mindenképpen nyelném az elveimet, akármik legyenek is azok.

2014. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem éreztem fontosnak hogy leírjam, de akkor leírom. A barátnőm terhes. 5 hónapos lesz az esküvőn, és csak azért házasodnak össze mert jön a gyerek. Amúgy tervben sem volt. Szerintem ez eleve hülyeség, egy pici kis albérletben laknak, mindent nekik kell megteremteniük, van jobb helye is annak a pénznek. De ez az ő dolguk.


A másik hogy templomi esküvő is lesz, ami csak a szülők meg a rokonság miatt van, egyikük sincs megkeresztelve, és ott fog állni a pap előtt egy hatalmas fehér ruhában, amiben kint van a melle meg a válla, nagy pocakkal. Én ezt nem bírom elfogadni. Lehet hogy bennem van a hiba, de ebben nem akarok közreműködni. A vacsora egy családi házban lesz, és nekem ciki hogy a 30 emberke között, ott fog rohangálni a nappaliban egy ekkora ruhában, amit persze éjfélkor lecserél egy menyecske ruhára.

Tudom hogy ez sok embernek nem számít, de nekem ezzel rengeteg problémám van. Nekem még számít a fehér ruha, a templomot is tiszteletben tartom, bár nem vagyok vallásos, de tudom mit illik és mit nem. Nekem ez nem fér bele.

2014. szept. 13. 15:15
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Minek ellenség annak, akinek ilyen barátja van...
2014. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek az utolsóval...
2014. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
kérdező, te szűzen fogsz férjhez menni?...amúgy igaza van a fentebbi válaszadónak, felesleges ilyen barátok mellett ellenség
2014. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy tanúskodni az elveid lenyelése lenne... Az elveidet majd alkalmazod a saját életedben és esküvődön, ez az övé. A kettőnek egymáshoz nincs köze, ha pedig annyira durva számodra ez az egész, akkor el se fogadod a menyasszonyt többé, mint barátnőt? Vagy barátnő, de tanúnak lenni már nem akarsz? Ez nekem nem fér össze. Most vagy állsz az elveid talapzatán s nem kérsz az egészből s megszűntök barátnőknek lenni, vagy elfogadod és leszel tanú, ahogy megígérted. Na, az én elveim ilyenek, az nem fér bele, hogy oké, a legjobb barátnőm örökre, de nehogy már a ciki esküvőn ott álljak, mint tanú. Persze, mások vagyok, más elvekkel. De nekem ez így furcsa.
2014. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit talán túlmagyaráztam, bocs.
2014. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!