Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szokas ilyenkor lagzit csinaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokas ilyenkor lagzit csinalni? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Par heten belul megszuletik az elso babank, de az eskuvot nem akartuk csak ugy kutyafuttaban megszervezni, ezert iden biztosan nem tartjuk meg. Szerintetek igaz az, hogyha mar van gyerek, akkor nem szokas lagzit csinalni, meg feher ruhat viselni? (ezt hallottam valakitol es nagyon elszomoritott) Marmint csak egy szolid szertartas es ennyi? Mindkettonknek elso hazassag lenne. Elore is koszonom a valaszokat.
2010. jan. 20. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság már abszolút nem ritka, hogy valaki gyerekkel esküdik fehér ruhában, nagy lagzival. Még van, aki a második, harmadik esküvőjén is fehérben van...de templomit is akartok?
2010. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éves voltam a szüleim esküvőjén (28 éve), édesanyám fehér menyasszonyi ruhát viselt, sátoros lagzi volt, vagy 200 vendéggel, zenészekkel, stb.

Szerintem olyan esküvőt tartsatok, amilyen nektek tetszik, az esetleges sanda tekintetekkel meg nem kell foglalkozni.

2010. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos ha a csemete viszi a gyűrűiteket.

NE másokkal, csak magatokkal foglalkozzatok.

Szerintetek ciki lenne? Nem? Akkor hajrá!!!

Sok boldogságot!

2010. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis vedd fel azt a ruhát, ami neked tetszik. Attól, hogy sokaknak nincs ott a picúr, mikor esküsznek, nem azt jelenti, hogy ártatlan szüzecskék :) A fehér ruha eredetileg a szűziességet hivatott jelképezni, de ez ma már úgy ahogy van, megdőlt :)
2010. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináljatok lagzit, manapság már nincs abban semmi. Nekem két éves gyerekem van, és egyedül nevelem, nem voltam még férjnél. Ha egyszer férjhez megyek, tuti, hogy hatalmas lagzi lesz :)
2010. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csinálhattok nagy esküvőt.

Anyukám barátnője is akkor házasodott össze a férjével,miután a második gyerekük megszületett :D

Ez kb. 5-6 éve volt.

2010. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 11éves,lányaim:egyik 7éves és a másik 7hónapos.

Idén tartjuk a lagzit nyáron.

Igy jőtt ki.

2010. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
10 honapos volt a diam mikor nemrég(juliusba)házasodtunk,feher ruham volt,és lagzink is.gratula nektek
2010. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,elozo vagyok nem diam,hanem fiamat akartam irni
2010. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban volt az esküvőnk, a kisfiam akkor másfél éves volt. Fehér volt a menyasszonyi ruhám, bár mi nagy lagzit azért nem csináltunk, mert apósom áprilisban meghalt, viszont az időpontunk már megvolt. Na ilyenkor nem illik lagzit csinálni, csak egy szolid szertartás volt és utána vacsi szűk családi körben. A te eseted viszont más. Ha nagy lagzit akartok, semmi akadálya nincs, csak azért mert már gyereketek van! Sok boldogságot! :)
2010. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!