Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ne legyen hosszú ruhám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyen hosszú ruhám, mert az exének is az lesz?

Figyelt kérdés

A párom exe most megy férjhez a jövő hónapban. Hercegnő stílusú ruhát választott, pont ilyet:

[link]

Nekünk jövő nyárra van tervben, jóval szolidabbat, és más kialakítást szeretnék. Ez a stílus tetszik:

[link]

[link]

A párom szerint szép, szép, de mi lenne, ha rövid ruhában esküdnék, valami ilyesmiben:

[link]

[link]


Ő jóban van az exével, az exe új párjával is, ilyen legjobb barátok, mindent megbeszélnek szinten. Én nem vagyok jóban a csajjal, de ő (mármint a párom) szeretné, ha barátnők lennénk, milyen klassz lenne, ha volna egy baráti párunk.

Szerinte ha rövid ruhát választok, akkor nem vívnám ki az ex haragját, aki nagyon háklis arra, hogy ő legyen a legszebb, és hogy az ő esküvőjére emlékezzenek 10 év múlva is.

Szerintem meg a mi esküvőnkre én választom ki a ruhám (én se mondom neki, milyen öltönyt húzzon), és nem fogom mások rigolyáit figyelembe venni.

Az exe esküvőjén természetesen visszafogottan és alkalomhoz illően fogok megjelenni, az az ő napja. Az én napomon majd hagy ne kelljen az ő igényeit figyelembe vennem.



Természetesen a párom nem kikötésként, raplizva, vagy tiltva adta elő, hanem olyan finoman, tanácsként.


2014. szept. 26. 16:05
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Ő szakított az exével, mert nem működött köztük, aztán megegyeztek, hogy barátok maradnak.

Nekem is vannak nagyon jó férfi barátaim, bár egyikhez sem volt közöm soha "úgy". Ő is elviselni őket, bár találkozni velük nem jönne velem, én meg nem erőltetem, hogy "Na de férfiak vagytok, barátkozzatok". (Szerinte mi mindketten nőből vagyunk, nem igaz, hogy nincs közös téma)

2014. szept. 26. 16:24
 12/41 anonim ***** válasza:
82%
Az ex ruhája nagyon ronda, legalábbis nekem nem tetszik, amiket ti választottatok az mind a négy nagyon szép, nekem a két rövid is nagyon tetszik. Szerintem próbáld fel mindet és amelyikben a legjobban érzed magad és amelyikben a legszebbnek, azt válaszd.
2014. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a megfelelő férfival készülsz összekötni az életedet!

Az én párom baromira lesz....ta, hogy ki milyen ruhában ment férjhez vagy nem ment férjhez, nem szólt bele abszolút a ruhaválasztásomba, hanem azt támogatta, amit én szeretnék. Na, már most, ha a te leendő férjed meg ennyire kötődik az exéhez és ennyire lesz...ja nagy ívben, hogy neked mi tetszik, te mit szeretnél, akkor nem gondolod, hogy talán nem vagy neki elég fontos???...Mert szerintem nem vagy neki az.

2014. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon komolyan elgondolkodnék a helyedben és nem a ruhám hosszán. Nagyon nem normális amit a párod művel az exével kapcsolatban. Te nem érzed, hogy itt nagyon nagy baj van?
2014. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%
15-ösnek igaza van. Itt sokkal nagyobb bajok vannak a ruhánál. Nem normális az exed hozzáállása. Mi az, hogy nőből vagytok, csak van közös témátok? Ezek szerint nekem az összes nővel kéne tudnom tök jót dumálni és jóba lenni, mert mind nőből vagyunk. Meg persze minden nőnek a másikkal. Nagyon gáz a párod kérése, hogy az exe miatt legyen rövid ruhád. Nekem amúgy egyáltalán nem tetszik a rövid ruha, olyan gyorsan dobjuk össze az esküvőt minél kevesebb felhajtással. Meg főleg az, hogy majdnem egy év elteltével lesz a ti esküvőtök, és az exed ezen aggódik, hát bocs, de szerintem nem járok messze az igazságtól, hogy ők még duggerolnak is szerintem egymással. Nagyon jól gondold át mi is a helyzet veletek.
2014. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
83%

Wow. Az is durva, hogy az exek továbbra is jelentős szerepet töltenek be a párod életében, nem hogy még a te életed szerves részeivé kell válniuk. Békés szakítás esetén oké, hogy egymásra köszönnek az utcán, szoros "baráti" kapcsolatot ápolni.. Nyilván minden szakítás kiábrándulás, és ő ezeket az embereket nevezi barátainak.. nagyon furcsa. Ráadásul még a ti életetekre is legyen hatással az, hogy az exeknek jó legyen.

A rövid menyasszonyi ruha az én konzervatív nézeteim szerint egyszerűen csúnya, én nem venném fel. Normál ruhának nagyon szépek, de menyasszonynak el sem tudom képzelni, és nagyon háborognék, ha a párom az exe miatt akarná finoman rám kényszeríteni. A nők óriási része hosszú ruhában esküszik, mert a legtöbbeknek az tetszik. A esküvőjén az ember pedig nem szeret másokhoz - főleg exekhez - alkalmazkodni. Tanácsot adni nem tudok, mert számomra elképzelhetetlen olyan emberrel élni, aki nem zárja le a múltját, hanem még nekem hozzá alkalmazkodnom. Furcsa. A párodnak - ha szeret téged - az kellene, hogy a legfontosabb legyen, hogy te legyél a legszebb, legjobb és legértékesebb. Nem azon agyalni, hogy az exe nehogy úgy érezze, nem ő volt a legszebb menyasszony a köreitekben.. Nekem is úgy jön le, hogy számára az ex volt az igazi, így az ő érzéseit tartja fontosabbnak a tiédnél.

2014. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha, és ne keverd össze az ellenkező nemű barátokat azokkal, akiken intim viszonyban is voltál egykor. Nem a nőnemű barátokkal van baj, hanem az egész ex-mizériával. 99%-ban nem barátság áll a háttérben, hanem még létező kötődés. Egy kapcsolat végéig elég sok kiábrándító esemény vezet, ha az érzések megszűntek, már nincs szüksége visszahúzó emlékekre azoknak, akik tovább léptek. Az pedig alapból hibás, hogy a nőknek van közös témájuk. Persze, az időjárás, amit 5 percben el lehet lőni. De kinek hiányoznak a kényszerkapcsolatok? Tényleg ennyire egy kaptafára veszi a nőket a párod? Mert akkor miért is vagy te a kiválasztott, akit el akar venni? Mert épp te mondtál igent? Furcsa hozzáállás. Biztos, hogy a párod érett a párkapcsolatra?
2014. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
91%

Amit a párod kiválasztott ruhát, az nem is esküvői ruha...legalábbis egy hagyományos esküvőhöz biztosan nem illik és szerintem egy átlag nőnek nem is vágya ilyenben kimondani az igent.

Én mondjuk már eleve nem mondanám ki az igent egy olyan férfinak, aki "jóban van az exével, az exe új párjával is, ilyen legjobb barátok, mindent megbeszélnek szinten" :D Úgyhogy nálam már itt ugrott volna a dolog.

Szerintem gondold meg még párszor ezt az esküvőt.....

2014. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
82%
De a hozzászólásaidból látom, te egy tipikus birka nő vagy, akinek akármit lehet mondani, akármivel lehet sértegetni. Az ilyeneket szoktak később bántalmazni a férfiak, mert akkor is csak annyit mondanak még a saját anyjuknak is, hogy "Hehe, csak elestem, olyan ügyetlen vagyok".
2014. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Légyszíves, a bántalmazást ne keverd bele. Bántalmazó apukám volt, exem is kettő, viszonylag hamar kiderült, milyenek. A párom még egyszer nem emelt rám kezet, sem más nőre, akivel korábban együtt volt.
2014. szept. 26. 16:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!