Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A helyünkben meghívnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyünkben meghívnátok a pesti gazdag rokonokat?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremék BP-n élnek, a férje egy fémgyártó cég tulajdonosa, szóval jól állnak anyagilag. A párom és én is egy szegény családból származunk anyagilag sem vagyunk eleresztve. Ha meghívjuk őket az unokatestvérem anyukája biztos eljön, de mi lesz a többiekkel? Mi lesz, ha az unokatesóm férje nem fog tudni "beilleszkedni" közzénk?

Ti mit tanácsoltok?


2014. szept. 27. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, tán aranykanállal a seggében született?

Egyáltalán miért kéne "beilleszkednie"?

Még csak jól sem kell éreznie magát.

Azt nektek kell(ene).


Vagy úgy érzed, hogy nem tudnál a burzsuj rokon jelenlétében felszabadult lenni?


Akkor ne hívd meg!

2014. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
...hogy ne légy idióta tahó. A gazdag ember ugyanolyan, mimt a szegény, csak több a pénze. De úgyugy érez, vannak gondjai, örül ha meghívják és normálisan lehet vele beszélgetni. Nem külön állatfaj.
2014. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nektek kell tudni milyenek ők.


Alapvetően ők is emberek, és általában akik vállalkozók, vagy valaminek a tulajdonosai, azok elég értelmes emberek tudnak lenni.


De ha te kevesebbnek érzed magad mellette, akkor ne hívd meg.

2014. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden gazdag ember műveletlen, érzéketlen. Lehet, hogy ő is szegény volt valamikor, s nem felejtette el, honnan jött. A rokonságot ápolni kellene, mert egymás segítségére is lehettek valamikor. Ha meg "nem illeszkedik be" az esküvőn, akkor már tudod majd, hogy vele nem kell ápolni azt a kapcsolatot. De ezt úgy tudod meg, ha helyzetet teremtesz. Hívjátok csak meg őket is!
2014. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én a "pesti, gazdag rokon" szemszögéből tudok neked nyilatkozni. Az én rokonaim is vidékiek, és jóval szerényebb életkörülmények között élnek, mint mi, és valahányszor meghívnak esküvőre, vagy bármilyen más családi rendezvényre, akkor ők teszik ezt nekünk kellemetlenné szúrós megjegyzések, odamondogatások képében ("Hát, ja... Neked semmi se jó, te a kaviárhoz vagy szokva, persze, bocsánat... - meg társaik.). Szóval, ha eleve ilyen felmerül benned, akkor inkább ne hívd meg őket.
2014. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez mekkora butaság! A beilleszkedés kérdése nem a pénzen múlik!
2014. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Aki eljut odáig, hogy nagyvállalat tulajdonosa legyen, lehet, hogy van valami sütnivalója. Én is találkoztam már gazdag, vezető emberekkel, és jól éreztem magam a társaságukban, intelligensek voltak, jó a humoruk, és soha-soha nem éreztették velem, hogy én kevesebb lennék, mint ők. Nem azt mondom, hogy minden gazdag ilyen, de a többsége azoknak, akikkel találkoztam, jó fejek voltak.
2014. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem o is jott valahonnan nem?........ Biztos nem aranycumija volt neki,meg aranybol a pelenkaja... Hivd meg nyugodtan ot is :)
2014. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Meghívnám, persze. Nálunk is van mindenféle rokon, olyan is, akinek a rózsadombi villájának a szalonjában elfér a lakásunk... négyszer :D, és olyan is, ahol hárman élnek egy egyszobás önkormányzati lakásban. Mindkét helyen összejött már a család, egy-két irigy rokont leszámítva mindenki mindenhol jól érezte magát. Én bevallom őszintén, a gazdag rokonnál jobban, de csak mert ott a gyerekeket lepateroltuk az alagsorba és egész nap a medencében játszottak és nem zavartak senkit, plusz nem is unták látványosan a felnőttek beszélgetését. De ez csak egy praktikus dolog.


Az esküvő meg amúgy sem a pénzről szól jó esetben, ott titeket ünnepelnek, a lagzin meg nem a pénzen múlik, hogy jó bulit csináltok-e. Szóval nincs okotok nem meghívni őket.

2014. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezt hívják fordított sznobizmusnak:D Attól,mert pénze van,ne félj tőle,szerintem nem harap. Viszont csak akkor hívd meg,ha szívesen látnátok,mert annak semmi értelme,hogy elhívjátok és aztán a tőle származó jókívánságokat is ilyen félve fogadnátok.
2014. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!