Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Le írnátok nekem a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le írnátok nekem a véleményeteket? Nem tudom hová tenni ezt a reakciót.

Figyelt kérdés

Jövő hónap elején lesz az esküvőnk és úton van a kisbabánk is már a párommal. Amúgy is nagyon sokat idegeskedem a pici egészségével kapcsolatban, és az esküvő miatt mert sajnos anyós elég domináns típus, abban is döntene ami nem tartozik már rá...

A lényeg ami kicsit nyomaszt most, hogy a párom exe is most ment férjhez a hónapban onnan tudta meg hogy látott képeket a facebook-on róla, és olyan furcsán reagálta le az egészet... nem is tudom mint aki tökre féltékeny a pasasra aki elvette a volt szerelmét (pl. ehhez a pasashoz ment hozzá? hogy néz már ki, még öltözködni sem tud? meg is érdemlik egymást). De a nő már nagyon rég dobta őt, és a közös gyereket is elvetette mert becsúszott nekik párommal.

Lehetséges hogy még mindig érezhet valamit iránta, vagy ez csak valami hirtelen féltékenység?

Lehet csak a hormonok miatt képzelem ezt be, de valahogy rossz érzés az egész. :(


2014. szept. 28. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nezd, altalaban az emberben nyomot hagy, ha elhagyjak. Nyilvan szerette anno, ha a parja volt. Eselyes, hogy az onbizalmat rendesen lerombolta elso korben az, hogy elhagyta a no, masodsorban pedig hogy nala rosszabbat valasztott. Tudod, itt is sirnak a nok, hogy "meg ha jobb lenne nalam, de kover/csunya/buta/oreg". Nem feltekeny, csak rosszul esik az onbizalmanak. Ne foglalkozz vele.
2014. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1-nek. Megkérdeztem, de tudod vannak olyan pasik akik nem arról híresek hogy lelkizésbe kezdenek vagy akár 1-2 szóból le ne zárják a témát. De azért a bunkó stílusodra nem szolgáltam rá, kicsit visszavehetnél, ha meg nem tudsz valamit mert nem írtam le akkor kérdezz...


2.-nak köszi a választ, lehetséges hogy tényleg ezt érzi és ezért bosszantotta fel a dolog:/

2014. szept. 28. 18:25
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az az érdekes, hogy egyáltalán megnézte az esküvői képeket.

Az e flegmázás meg elég gyanús, mert ha annyira nem érdekli már a nő, akkor fapofával megnéz 1-2 képet, és kész. De feltűnően próbálta lehurrogni.

Szerintem bántja a férfiúi büszkeségét, hogy őt egy ilyen "hogy néz már ki" pasasért cserélte le.

2014. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nekem is furcsa. De bennem is felébredne ilyenkor valami, szerintem. Talán még benned is, csak esetleg még nem éltél át ilyet. Szerintem ettől még szeret Téged, és ezt tényleg a legjobb lenne MEGBESZÉLNETEK.
2014. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Semmi furcsa nincs benne. Minden ember magához hasonlít mindenkit.és mivel tökéletesnek hiszi magát, ledegradálta a másik fiút,hogy ő mennyivel jobb.
2014. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpla rosszindulat nem kell aggódni, így bizonygatja, hogy az exnek milyen szar, nem azért mert érez valamit. Magyarán ha az exnek jó, akkor neki szar és felül kell múlni. Ez nőknél is van, ha van akit utálsz és felrak valami vidám képet valami vidám helyen akkor neked szar. Nincs különbség.
2014. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem jelent ez semmit,a párom is így reagál ha véletlenül meglátja az exének valami képét,mondjuk Ő egyáltalán nem fészbukozik,inkább néha én szólok,hogy jöjjön már nézze meg,hogy néznek ezek ki :D
2014. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Nem fogom ezzel piszkálni egy darabig azt hiszem, ha megint ilyet veszek észre megkérdezem még egyszer miért idegesíti annyira. Talán másodjára elmondja majd, bár kétlem. Egyenlőre megnyugtattak a válaszaitok:)

Köszönöm Mindenkinek! :)

2014. szept. 28. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem több, mint 4 éve szakított az a srác, aki egy álom volt... Az újonnan megismert barátnőim azért is irigyeltek, hogy az exem, annyira jó... 10ből 100as.. :D Nem szeretem már régóta, van másik párom, őt szeretem... De azért egy 12 órás műszakban végig az exem mostani barátnőjét szidtam és becsméreltem, milyen csúnya, én sokkal jobb lennék, stb... :)
2014. szept. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg nem foglalkozni vele. van egy exem akivel én szakítottam, nem szerettem már, boldogtalan voltam vele. néhány hete facebookon megláttam kivel van és kijött a szemem mint a fiók aztán szörnyülködtem. de maga az ex nem érdekel és akkor sem kéne többet ha az életem múlna rajta.
2014. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!