Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Le írnátok nekem a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le írnátok nekem a véleményeteket? Nem tudom hová tenni ezt a reakciót.

Figyelt kérdés

Jövő hónap elején lesz az esküvőnk és úton van a kisbabánk is már a párommal. Amúgy is nagyon sokat idegeskedem a pici egészségével kapcsolatban, és az esküvő miatt mert sajnos anyós elég domináns típus, abban is döntene ami nem tartozik már rá...

A lényeg ami kicsit nyomaszt most, hogy a párom exe is most ment férjhez a hónapban onnan tudta meg hogy látott képeket a facebook-on róla, és olyan furcsán reagálta le az egészet... nem is tudom mint aki tökre féltékeny a pasasra aki elvette a volt szerelmét (pl. ehhez a pasashoz ment hozzá? hogy néz már ki, még öltözködni sem tud? meg is érdemlik egymást). De a nő már nagyon rég dobta őt, és a közös gyereket is elvetette mert becsúszott nekik párommal.

Lehetséges hogy még mindig érezhet valamit iránta, vagy ez csak valami hirtelen féltékenység?

Lehet csak a hormonok miatt képzelem ezt be, de valahogy rossz érzés az egész. :(


2014. szept. 28. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szimplán ledöbbent, hogy "te jó ég". Én is voltam már így, a volt pasim elég fura nőkkel tudott összejönni és olyankor azt gondoltam, hogy azért azoknál jobb nő vagyok. Ilyenkor bárkiben benne lehet, hogy "ezzel az idiótával miért működik", amikor velem nem ment.

Mivel Téged akar elvenni és Veled tervez gyereket, ezért nem kell aggódnod, ha még nem lenne túl a dolgon, akkor nem akarna párkapcsolatot mással és főleg nem gyereket. Bőven túl van rajta. Ez így kitörhet belőle, de annyi. A nőnek is van más, akivel ráadásul most volt az esküvőjük.

Szerintem nagyon meglepődhetett, mert annál a pasinál többet nézett ki a csajból.

2014. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszokat is:)... pénteken lagzi lesz:) időm sincs ezen agyalni már, és mindenkinek igaza volt lehet én is rosszul venném az ő helyében a dolgot...

Köszönöm még egyszer!:)

2014. okt. 4. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!