Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyiből lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demis kérdése:

Szerintetek mennyiből lehetne kihozni egy kb 120 fős lagzit a következő feltételekkel?

Figyelt kérdés
vidéki esküvőt szeretnénk Pest megyében, Perbálon.Az ételek saját alapanyagokból készülnének, a dekorációt és a meghívókat szintén saját kezűleg csinálnánk. A fotós és a virágkötő rokon által lenne, a szakács ismerősünk. Helyszínnek a töki csárdát gondoltuk, ami a párom volt munkahelye, és jelenleg is baráti kapcsolatot ápol a főnökséggel, így valószínű kapnánk kedvezményt ott is. A bor és a pálinka is házi, a többi nagykerből lenne..A rokonság nagy része abból a térségből való, csak pár embernek kellene szállást fizetni
2014. okt. 3. 12:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

eloszor is OFF:

Valaszirok: nehogy azt mondjátok már nekem hogy ha lenne nagyon jo ( barati,esetleg csaladban) fotos,viragkoto,szakacs,etterem akkor nem oda mennetek,es nem ot kernetek fel.. HAGYJUK MÁÁÁR jot rohogtem rajta.. :D

ON: Szerintem max 1 millio-1,5M sacperkb....

jol teszitek ha oda mentek akit ismertek,jo baratsagban vagytok,hamegbizhatoak,akkor oke :)

VISZONT!!!!!!!!!! kerhetek egy kicsit a házipálinkából? :-)

2014. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%

2 válaszadó is van ugyanazzal a százalékkal, látom nem tűnt fel...


Persze. Esetleg rendezvényszervező, videós, esküvői ruhaszalonos, vőfély, zenekar nincs a családban? Mindjárt kerül az is. Szomszéd Béla bá' meg ilyenek.

2014. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Jól rátapintottál a lényegre, ilyesmit szeretnénk! :)


Az értelmes válaszolóknak ment a zöld kezecske :)

2014. okt. 3. 12:46
 14/24 A kérdező kommentje:
kedves 11-es, beszélhetünk róla :))
2014. okt. 3. 12:48
 15/24 A kérdező kommentje:
szalonból lesz, de az is lehet, hogy varratok egyet MAGAMNAK, mert milyen már olyan ruhát felvenni, ami már előttem volt máson is
2014. okt. 3. 13:08
 16/24 anonim ***** válasza:
8%
Azt ki fogja varrni? Mari néni a szomszéd "uccábul", mer' a Julinéni lányának is az varrta, oszt' alig került valamibe!
2014. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
ez de jó ötlet, mindjárt meg is kérdezem :)
2014. okt. 3. 13:11
 18/24 A kérdező kommentje:
Szeretettel várunk téged is a lagzira! :)
2014. okt. 3. 13:21
 19/24 anonim ***** válasza:
96%

hatos vagyok: kedves kilences, milyen az a tenyeres-talpas lagzi? Voltál Te már igazi, vidéki lakodalomban? Tudod-e, hogy utánozhatatlan hangulata van, és milyen jó példa az együttműködésre?

többeknek, akik lenézik a falusi, vidéki életformát: nem tudom, hol és miből éltek, hogy a Ti esküvőtök milyen volt. A kérdezőé nyilván nagyon klassz lesz, és ha valaki értékeli a saját munkát, akkor még jobb lesz.

Kérdésre válaszolva: még így, "saját rezsi"-vel is 1 millió forintos költséggel számolhattok. Sok boldogságot!

2014. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8%

Igen 24-es, szerintem mindenki volt már igazi spórolós-sátras falusi lagziban, ahol tocsog a zsírban az étel, a torta düledezik és egy 5 éves panelgyerek szülinapi tortája dekoratívabb nála, az éjféli menü a bélcsikaró káposzta, literszámla dől le a Palibá' torkán a jóféle házipálinka, Dankó borral öblíti le meg Kőbambival, aztán 10 fele már annyira jó a hangulat, hogy besegítenek a zenekarnak a cigánymulatóssal és velük énekelnek, sőt később, amikor a tetőfokára hág a hangulat, talán még vonatkozás is van, meg isznak egy jót a menyasszony cipőjéből.


Igen, ez aztán a remek hangulat, együttműködés, ízlés és kultúra bölcsője.

2014. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!