Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyiből lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demis kérdése:

Szerintetek mennyiből lehetne kihozni egy kb 120 fős lagzit a következő feltételekkel?

Figyelt kérdés
vidéki esküvőt szeretnénk Pest megyében, Perbálon.Az ételek saját alapanyagokból készülnének, a dekorációt és a meghívókat szintén saját kezűleg csinálnánk. A fotós és a virágkötő rokon által lenne, a szakács ismerősünk. Helyszínnek a töki csárdát gondoltuk, ami a párom volt munkahelye, és jelenleg is baráti kapcsolatot ápol a főnökséggel, így valószínű kapnánk kedvezményt ott is. A bor és a pálinka is házi, a többi nagykerből lenne..A rokonság nagy része abból a térségből való, csak pár embernek kellene szállást fizetni
2014. okt. 3. 12:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
96%
Én voltam olyan lagzin, ami hátsó kertben volt, mégis sokan voltak, ki volt adva, ki mit főz vagy süt, vagy milyen alapanyagokat, üdítőt, italt hoz, és hozták, megfőzték amit helyben készítettek, gyönyörűen fel volt díszítve a kert, virágos kapu saját virágból, masnik kreppapírból, stb, a pár sem frakkban és habcsókban volt, inkább tündérekre hasonlítottak, a menyasszonynak virágkoszorúja volt, nagyon szép volt és olcsó lagzi volt :)
2014. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha azt mondom, édesapám unokatestvérének az esküvője volt, szerinted hány százan lehettünk? :) Vidéken nem olyan tenyérnyi 5x5-ös kertek vannak, mint Budapesten :)
2014. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
87%
A vidéki esküvők általában igényesebbek és nagyobb költségvetésűek, a választék nem két szárazra sütött csirkemellből áll, és egy-egy lagzi alatt az egész falu összeáll mulatozni, és nagyon is próbál mindenki kifogástalan minőséget lerakni az asztalra, mert ott mindenki ismer mindenkit, és szégyen hibázni. A tetőfokára hágott késelős buli pedig inkább a 66%-os kerületében lehet jellemző, legalábbis mifelénk ilyesmi nem történt az elmúlt 30 évben, de hát Perbál is jobb környék, mint a főváros. Sajnos nem tudom, mennyibe kerülhet így a lagzi, én is olyan 1M-ra gondolnék a vendégek száma miatt. Azt mondják kb 10e-t kell számolni egy emberre, de ti sok mindent olcsóbban tudtok megoldani, úgyhogy így talán reális lehet. Szerintem sokkal igényesebb esküvőtök lesz, mintha ki-tudja-honnan-jött esküvőszervező meg ismeretlen idegen mesteremberek erőltetnék rátok a trendi esküvőt, amin ők biztos jól szórakoznának, de ti nem.
2014. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
85%
1M körülre saccolnám én is, de nem írtad lesz-e zenekar és vőfély amik szintén nagyobb, 100ezres tételek (is lehetnek).
2014. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!