Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a nők, akiknek a férje/pá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akiknek a férje/párja minimálisat vagy egyáltalán semmit sem vállal a háztartási feladatok közül, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

A lakótársam egy fiú, én lány vagyok. Havi egyszer ő mosogat, és kb. istenként kell érte tisztelni. (amúgy tök cuki emiatt.:D) De sosem takarít, tényleg soha, mosni eszébe sem jut. Ki tud teregetni, ha megkérem, de baromi csúnyán. Nagyon félek, hogy ilyen párt fogok csak találni, aki majd néha "segít" (??) a házimunkában, ha szerencsés vagyok.


Ha azt akarom, hogy tiszta legyen a lakás, én veszem kezembe a dolgokat. Pl. szemetet csak akkor viszi le, ha előkészítem, amúgy én vinném le. Főzni csak hétvégén szoktunk, akkor közösen bohóckodunk valamit a konyhában.:)


És eszembe jutott az itt levő rengeteg kérdés, amiben ez és még ezernyi dolog a nők "feladata". Gondoltam, rákérdezek, hogy bírjátok? Pl. lelkileg: "miért nekem kell ezt csinálni?", "azért, mert nő vagyok?" és fizikailag is hogy bírjátok, pl. a kádsikálást, stb-t?


27 L, 25 F



2014. jún. 15. 21:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
2%

tudod hogy van ez.. A ferfi haza viszi a penzt a no meg otthon dolgozik ( elvileg... ) am hogy lehet birni?

Naponta porszivozas felmosas mosogatas,mosas,

heti 1x nagy takaritas ( por torles,stb) kb igy es akkor nem faradsz el annyira.. Es hogy miert a nok csinaljak? ehhez vannak szokva,de ha egyedul vannak akkor megtudjak csinalni

2014. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem kell eltűrnie, hogy cselédnek nézzék, főleg egy LAKÓTÁRStól nem. Ne mosogass rá, a tányéraidat, meg minden olyan dolgot a te szobádban tarts, amit gondolom úgy is bezársz, ha nem vagy otthon. Amúgy a mi családunkban volt olyan, hogy apukám csak ült egész nap szó szerint, anyukám vitte a háztartást+gondozta a kertet+intézte az ügyeket+engem hordott orvoshoz, mert beteg voltam. Most 20 évvel öregebbnek, faterom meg ugyanannyival fiatalabbnak néz ki. És most menne a lelki terror a részéről, ha hagynánk anyukámmal ketten, mert anyukám lebetegedett, sokat kell vele foglalkozni, apu van otthon, én dolgozok, ez neki persze nem smakkol. Hát így járt. Anyu már az elején befoghatta volna, mert még ha dolgozott is volna apukám (amúgy le%olták már jó régen), akkor sem kellett volna mindent neki megcsinálnia, hogy apu ne szokja meg a jóvilágot.
2014. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

De nálunk mindketten ugyanannyit dolgozunk és ugyanannyi pénzt hozunk "haza":)


Bocsánat, úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy egyenrangú házasságokban/kapcsolatokban hogy van ez!


De akkor mostantól arra vonatkozik, ha mindketten dolgoznak, senki sem "otthon dolgozik":D

2014. jún. 15. 21:29
 4/51 anonim ***** válasza:
63%

Ha a pasi hozza haza a pénzt, te meg egy napot sem dolgozol, akkor ok.

Ha meg te is és a párod is dolgozik napi minimum 8-8 órát, és te ezt hagyod...........

Akkor ne csodálkozz, hogy a nőket semmibe veszik.

Ilyenek miatt mint aki te vagy. Már bocsánat.

2014. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

De mi a megoldás? Legyen mocsok, és hátha majd ő megcsinálja? és ha nem, akkor elúszunk a mocsokban?


az utolsónak köszönöm, hogy ennyire frusztrált, ma már a neten is vannak olyan filmek, amik segítenek ennek kezelésében, ha az ember 16 éves fiú:D

2014. jún. 15. 21:31
 6/51 anonim ***** válasza:
94%
első, felhívom a figyelmedet, hogy manapság a nők is teljes munkaidőben szoktak dolgozni...sőt, az is előfordul, hogy többet keres, mint a férje. hány nőt ismersz, aki otthon van, és a férj tartja el:?
2014. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
97%
Ha te is dolgozol és ő is, akkor 50-50%-ban kell megosztani, tehát mindenki a saját maga házimunkáját végzi. Válaszolók: A KÉRDEZŐ LAKÓTÁRSRÓL BESZÉLT, NEM ÉLETTÁRSRÓL!
2014. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
97%
Most a lakótársad vagy a barátod/párod? Ha az előbbi, akkor komolyan mosol rá és elmosogatsz utána? Hol voltak az ilyen lányok akkor, amikor én laktam albérletben? :)
2014. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
utolsó: de azért kíváncsi vagyok a házasok véleményére is, hogy ők hogy bírják fizikailag és lelkileg.:) Amúgy nem szimpla lakótárs, mármint nem egy totál idegen, évtizedek óta barátok vagyunk, elnézek dolgokat azért, többet, mint egy idegennek:)
2014. jún. 15. 21:33
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
hát, én nem igazán akarnék együtt lakni egy ilyennel...de otthon rontották el. gondolom, anyuci kiszolgálta...megoldás az, hogy keresel új albérletet/másik lakótársat. ha a férjed lenne, esetleg megpróbálhatnád megnevelni, a főnöknőm rávette a férjét a házimunkára...
2014. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!