Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Irigylem a menyasszonyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylem a menyasszonyt?

Figyelt kérdés

A csaj ki nem állhat, mindig megpróbált ártani, most kibékültünk, bocsánatot kért, és meghívott az esküvőjére, de valahogy nem tudok még semlegesen tekinteni rá.

Egyszerűen nincs gusztusom egy olyan felhajtáshoz, ahol őt kell isteníteni. (Nem mintha a hétköznapokon nem ezt kéne)

Meg ő nagyon gazdag az anyukája pasija meg a saját vőlegénye miatt. Hülye vagyok, tudom, de olyan rosszul esett, mikor ecsetelte mindenkinek, hogy ó, az anyukája egy hónapig Svájcban üdül, mert dolgoznia nem kell, pénze van... Én meg olyan szegény vagyok, hogy ha el is kell mennem, nincs normális ruhám, amit felvegyek.

És olyan kellemetlenül érzem magam.


Javulna bármit is a helyzet köztünk, ha elmennék?

Ő már megtette az első lépést, hogy bocsánatot kért és meghívott, de félek, hogy ez csak taktika.


Tényleg csak az a baj, hogy irigykedek?


2014. okt. 6. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
szándékosan csinálja.
2014. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy taktika, lehet hogy nem. De te ne törődj semmivel, hiába több a pénze: 1) neki is megvannak a maga bajai, csak nem mutatja; 2) a pénzt úgyse viheti magával a halálba :) Érezd jól magad! Ne pazarolj rá negatív gondolatokat, energiapocsélokás! :)
2014. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mar nem azert, de csak ha nem valami nagyon közeli rokonrol van szo, akivel "illik" joban lenni, minek kellene elmenned az esküvőre?

Ha Ennyire nagy gondot okoz, akkor ne Menj el ra, sot, kar is erőltetni ezt a jo viszonyt.

Nem kell mindig mindenkivel joban lenni, ha azerethet bennünket mindenki, ezt el kell fogadni.

Kar energiát es idot pazarolni olyan emberekre akik nem kedvelnek.

2014. okt. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam irni, hogy nem szerethet mindenki mindenkit
2014. okt. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindkét férfi leléphet, aztán meg pislognak nagyokat...

Ha már meghívott, és igent mondtál, akkor emelt fővel menj el, légy te az okosabb. Aztán ha kellemetlenkedne vagy bármilyen szempontból megaláznának téged az esküvőn, legfeljebb nem találkozol vele többet.

Ha még nem mondtál igent, akkor gondolkozhatsz egy jó kifogáson, csak meggyőzően add majd elő :)

2014. okt. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én meg olyan szegény vagyok, hogy ha el is kell mennem, nincs normális ruhám, amit felvegyek."

Ezt konkrétan hangosan mások előtt mondta rólad? Mert ha igen akkor ő nem barátnő, már bocs, de én ilyet nem mondok a barátnőmről. Ez nem úgy működik szerintem hogy bármit lehet mondani aztán majd bocsánatot kérek és el van intézve. Normális ember ilyet nem mond barátról. Én nem keresném a társaságát.

2014. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!