Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, és nem akarok menni az esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom egy barátjának lesz az esküvője két hét múlva. A sráccal nincs bajom, de a menyasszonyával ki nem álljuk egymást. Mikor először lettünk bemutatva, tökre kedveltem, hogy végre egy lány, ráadásul korombeli, és az érdeklődésünk is hasonló.

Persze ő már akkor se kedvelt, csak nem mutatta. Második találkozásnál a páromnak zagyvált rólam össze mindent, nekem meg a páromról. (Olyanokat, hogy meg fog csalni, mert az előző barátnőjét is két nővel csalta, meg ki fog dobni meg hasonlók). Régebbről ismeri a párom, mint én, és azt hitte, akkor majd hiszek neki. A páromnak persze teszi az aranyost, aki csak meg akarja őt védeni egy gonosz banyától (azaz tőlem).

Olyan SMS-eket írogatott neki, hogy megkérdezte az összes fiúismerősünket, és mind azt mondta, szörnyű vagyok meg hasonlók. A párom szerint ne érdekeljen, ő ilyen, majd talál mást, akit cseszegethet.

Akárhányszor voltunk náluk, kamu dolgokat találgatott ki rólam, hogy ezt meg azt csináltam, vagy épp nem csináltam, és beárult a páromnak, állandó veszekedéseket generált.

Nem is járunk már hozzájuk, csak a párom a barátjához, ha a csaj nincs otthon. Eredetileg azt sem akarta, hogy az esküvőn ott legyek (mennyivel könnyebb lenne), de a párom nem hajlandó nélkülem menni. Nekem meg egyetlen porcikám se kívánkozik oda.

Már milliószor kértem a csajt, mondja el, mi baja velem, vagy ne mondja, csak fejezze ezt be, semmi eredménye. Mindig megkapom, hogy én provokálom ki ezt a viselkedést belőle, sajnálja. És megígéri, hogy leáll, de aztán pár hétre rá újrakezdi.



Mi lenne a megoldás?


én: 21l, menyasszony: 22l


2014. okt. 1. 14:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
22%

Gondolom, a menyasszony ugyanígy utál téged.

Ne menj el az esküvőjükre, ne rontsd el a jelenléteddel az ő nagy napját!

2014. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Elolvastad egyáltalán, amit írtam, vagy csak a fő kérdést?!
2014. okt. 1. 14:27
 3/38 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Elmentek az esküvőre (ott nem kell különösebben a menyasszonnyal érintkezned), aztán hazamentek.
2014. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben az esetben: ha a párom szeretné, hogy menjek, akkor elmennék.

Neki a vőlegény a barátja, nyilván az a helyes, ha ott van. Ha te is kedveled a vőlegényt, akkor pláne menj.

2014. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nagyon messze laknak, és aznap már nem tudnánk hazamenni, egy éjszakát tuti ott kell aludnunk, akkor meg a csaj raplis lesz, hogy megint engem kell kerülgetni.

Magával az esküvővel nincs bajom, millió vendég lesz ott, senki sem fog velem foglalkozni, legfőképp nem a menyasszony. Csak a másnap zavar.

2014. okt. 1. 14:33
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Azt írtad hogy eredetileg a menyasszony sem lat szívesen az esküvőjén . Én tuti nem mennek el. A párodnak megkene ertenie hogy nem mész olyan helyre ahol nem látnak szívesen . Menjen egyedül ,vagy akkor ne menjen.

( ui: én biztos nem mennek el ha közölnek hogy a párom nemkívánatos személy )

2014. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a lagzi végen menjetek el egy panzióba aludni. Nem kötelező náluk aludni.
2014. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Ő a vőlegény tanúja, neki meg kell jelenni. De mivel a menyasszony zenésznek is őt (meg pár barátját, hogy ne kelljen a zenészeknek fizetni) kérte fel, végig ott kell maradnunk, és én végig egyedül leszek.

Szívem szerint nem mennék, de akkor meg a vőlegényt bántom meg, meg a páromat, és okot adok a menyasszonynak, hogy tovább provokáljon.

2014. okt. 1. 14:36
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el. Jó szórakozást kívánnék a barátomnak, de én otthon maradnék.
2014. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a barátod is tudja, hogy a csaj kavarja a trutyit, és piszkál téged. Így ő érti, hogy te nem akarsz menni. A vőlegény előtt mentsen ki majd azzal, hogy megbetegedtél, a menyasszony véleményére senki sem kíváncsi. Én a helyedben a részemről a minimálisra redukálnám a találkozást.
2014. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!