Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illetlenség ugyanolyan frizurá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség ugyanolyan frizurával megjelenni, mint a menyasszony?

Figyelt kérdés

A fotózáson pár napja a menyasszony kibontott kivasalt hajjal volt, azt hittem, akkor az esküvön is úgy lesz.

De nem. Ugyanolyan kontyot csinált, mint én. Még van pár óránk a ceremóniáig (ö most màsodik fotózáson van, onnan egyböl mennek a templomba), illene átcsinálnom a hajam?


A tanú párja


2014. okt. 10. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Szokatlan lenne, az biztos.

Én egy kicsit módosítanék a frizurámon.

2014. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén szólva szerintem senkinek nem tűnne fel.
2014. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha van rá lehetőséged és időd,akkor egy picit variálj valamit a frizurádon.
2014. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg neked kellemetlen, ezért tetted fel a kérdést. Szóval ha nem akarnám kellemetlenül érezni magam, akkor biztos kicsit "megrongálnám". Esetleg húzz ki oldalt pár tincset, tedd kócosabbá. Tényleg most nem a mi véleményünk számít, hanem neked kell megítélned, hogy hogyan éreznéd magad.
2014. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha szétszedhetetlen a frizura (pl. agyon van lakkozva) vagy szétesne ha alakítani próbálnád akkor esetleg tegyél bele valamit. Ha nincs jobb lehetőség, akkor esetleg egy színes virágot (fehéret ne), virágboltok mind nyitva vannak. Esetleg a párod is tűzhet ugyanolyan virágot a zakójára, ha nincs külön erre rendelt dísz, és akkor egyértelműen elüt majd a menyasszonytól.

De ha van vmi ünnepi csatod v hajdíszed az is jó ötlet lehet.

2014. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Biztosan nem teljesen egyforma.

Ilyennel szerintem nem kell foglalkozni. Nehogy már szétszedd most a hajad emiatt...

2014. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom a menyasszony hajában van valami dísz, vagy virág, és akkor már fel sem tűnik senkinek.
2014. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Az embert egészben nézik, nem csak a fejét. Így senkinek fel sem tűnik a szép menyasszonyi ruha mellett az, hogy hasonló a haj. Különben is: ugyanaz a konty teljesen máshogy áll két különböző embernek, mert nem ugyanolyan a haj vastagsága, állása, színe, dússága...
2014. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

4. Voltam. Igazatok van, amiket leírtatok teljes mértékben, csak én arra gondoltam, hogy ha már eleve feltette ezt a kérdést, akkor Őt jelenleg zavarja és szerintem később is zavarni fogja, ha meglátja magát utólag a fotókon. Később sem a lényegre fog figyelni, hanem azon fog agyalni, hogy "biztos nem volt túl egyforma a frizuránk?" Én nem tennék bele semmi díszt, azzal még tovább rontana a feltűnőségen. Ha be van lakkozva, szerintem akkor is simán kitud húzni egy vékony pálcával, vagy akármivel egy-két tincset, hogy kicsit utcaibb hatása legyen, kicsit lazább, hobósabb.

Felül megfogod a bal kezeddel az egész kontyodat, hogy ne essen szét. Jobb kézzel pedig egy kötőtűvel, stil fésű nyelével, vagy egy fogpiszkálóval alányúlsz a hajtőnek, kiválasztod a mennyiséget és kihúzod. Amíg húzod, fogod a másik kezeddel az egész kontyot. Esetleg a kihúzott tincseket be is hullámosíthatod. A menyasszony kontya valószínűleg elegáns, és nagyon rendezett. A tiéd legyen egy kicsit rendezetlen.

2014. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha valami hatalmas és extrém hajköltemény, akkor elég bizarr, bár szvsz egy vendégnek elég szokatlan és páváskodó, próbálnék valamit egyszerűsíteni.

Ha csak egy sima egyszerű frizura, akkor annyira azért nem tragikus a helyzet, a kutya se fogja észrevenni valószínűleg.

2014. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!