Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A magyar házasságkötések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar házasságkötések mekkore része alapulhat igaz, tiszta szerelmen, nem pedig puszta szereteten, esetleg megalkuváson, netán anyagi érdeken?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 21:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki csak magáról tudja és sose vallaná be a problémákat. Kifelé mindenki mutat valamit, ami vagy igaz, vagy nem. Akik írják itt, hogy az ő ismerősei szeretetből házasodnak.. Istenem, vagy úgy van, legyen úgy, de az is lehet, hogy nem.


Nekem is van ilyen barátnőm, nem is értem minek megy hozzá, 10 éve nyúzzák egymást, nekem bevallja, hogy jobbat szeretne, hogy nem tudnak beszélgetni, hogy egy szar az egész kapcsolat, de úgy van vele, hogy megszokták és ez van. Én évekig mondtam neki, hogy ez nem normális, ez nem élet, de nincs értelme. Fél meghozni a döntést mindkettő, inkább csak belesodródnak az egészbe, mert ideje, mert ezt várja mindenki, mert égő, hogy nekik nem jött össze..


És kifelé azt mutatják, hogy milyen szép pár, milyen jól megvannak. Van, aki még irigyli is őket, hogy milyen jó nekik. Olyan emberek, akikkel rendszeresen összejárnak sütögetni, meg dupla randizni. Ott eljátsszák kifelé a tökéleteset, mint ahogy a legszebb virágait a ház elé teszi ki, hogy hadd lássák a szomszédok, aztán otthon meg, szex alig, nincs beszélgetés, nincs közös téma, élnek egymás mellett, és mindkettő arra vágyik, hogy bárcsak jönne valaki, akire vágyik..

2014. okt. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!